Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Evet ya en son senin askerlikten bahsediyorduk galiba, hiç sonrasından bahsetmedin ama sen de :sleepy:

yaa ben askerlikten geleli 2 ay oldu :p o devir kapandı ben unuttum bile :D:D
şuanda çok yoğun bi iş temposunda koşturuyorum şehir şehir geziyorum işte :D yarında bi aksilik olmazsa izmire gidiyorum işte
sen neler yapıyorsun görüşmeyeli gerçi sende pek görünmüyorsun artık buralarda

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Ya şu an evdeki bilgisayarda arıza var 10 dk. başı donuyor.
Gerçi ben evdeki bilgisayarı 4 yıldır ne bakıma götürdüm ne de başka bişiy yaptım.
Sonunda çareyi donakalmakta buldu anlaşılan.

Ben senden bir askerlik anısı bekliyorum, olmaz öyle 2 ay geçti felan demeyle :D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
aa o bilgisayarı sen bana bi göster beni görünce kendine gelir o :D:D
yaa asklik anım cidden yok hep yatıyordum ben askerde :p
ama şöle bi derin düşüncelere dalarsam çıkar belki bişeyler :D

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Bence çıkar bişiyler, hüsrana uğruyorum yani :D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
yaa valla öle hemen sorunca insanın aklına bişi gelmiyor ama sohbet arasında konu açılınca insannın aklına geliyor böyle lap diye sorunca donup kalıom işte :D:D
ama söz gelince hemen sana mail atacm :p

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Ya allah aşkına mail deme bana, bilgisayar arızlı zatin, sanki mailim de varmış ta sende :giggle:

İlk günlerini anlat bari, ilk şaşkınlık yaşadığın birşeyi yahu, dokuz doğurtma burda :p

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
hmm valla ilk girdiğimde hatta ilk saatlerde ileride nerede olduğum ne iş yapacağım ne kadar yatacağım ne kadar çalışacağım hepsi bi anada belli oldu :D mesliğimi sordular bende grfik tasarım dedim hemen ismimi aldılar :D:D o günden sonra çok güzel geçmeye başladı :p
ama 31 gün hiç dışarıya çıkamamız ve benim pek ziyaretçimin gelmeyişi açıkcası biraz koydu
ama sonraki günlerde çok güzel gelişmeler yaşanmaya başladı mesela bırak laptopu cep telefonu bile rütbelilere yasaktı ama ben laptopumu askeriyeye götürdüm sonra odam vardı istediğim gibi kullanabiliyorudm :D:D
dahası var yavaş yavaş anlatırım olarmı

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
iyi akşamlar herkese
beni soracak olursanız çok alakasız ama çılgınlar gibi rasta yapıyorum ahehua

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
hmm valla ilk girdiğimde hatta ilk saatlerde ileride nerede olduğum ne iş yapacağım ne kadar yatacağım ne kadar çalışacağım hepsi bi anada belli oldu :D mesliğimi sordular bende grfik tasarım dedim hemen ismimi aldılar :D:D o günden sonra çok güzel geçmeye başladı :p
ama 31 gün hiç dışarıya çıkamamız ve benim pek ziyaretçimin gelmeyişi açıkcası biraz koydu
ama sonraki günlerde çok güzel gelişmeler yaşanmaya başladı mesela bırak laptopu cep telefonu bile rütbelilere yasaktı ama ben laptopumu askeriyeye götürdüm sonra odam vardı istediğim gibi kullanabiliyorudm :D:D
dahası var yavaş yavaş anlatırım olarmı
Eh yeterince ekşın yok ama idare edecez.

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
bilmemem normalmiş o zaman :p
ya aslında rasta ve dövmeci yakın bir arkadaşım var
o öğretti rasta yapımını biraz pratik yaptık şu an onun için hazır mevcut yapay saçları rasta haline getiriyorum yardım amaçlı

öğrendiğim kadarıyla orjinal rasta çok pis kokar, hatta mikrop böcek herşey dolarmış o normal dediğin bu dediğimse eğer o kötü aslında baya

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
hmm tamam şimdi çaktım köfteyi
genelde çok esmer yani zenciler yapar
hatta bi ara kıbrısa abimin yanına gitmiştim çok pis kokuyor hatta onların girdiği havuza bile girmiyorlardı :D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
:D Öyle olsun bakalım :D

Rasta ne ya, ben de anlamadım onu? :surprised:

ben sana bi ara mail atarım :D olarmı
şimdi gene mail adresin yok deme benim iletişim bilgilerimde var odana bana bi mail at ben dönerim sana ok ;)

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
ben sana bi ara mail atarım :D olarmı
şimdi gene mail adresin yok deme benim iletişim bilgilerimde var odana bana bi mail at ben dönerim sana ok ;)
Tamam güzel bir askerlik anını göreyim, maili hesabında bil :wink:

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
hmm tamam şimdi çaktım köfteyi
genelde çok esmer yani zenciler yapar
hatta bi ara kıbrısa abimin yanına gitmiştim çok pis kokuyor hatta onların girdiği havuza bile girmiyorlardı :D

hemde nasıl..
birde bob marley öldüğünde saçında tamı tamına 40 tür böcek bulunmuş 40 adet böcek değil yanlışlık olmasın 40 ayrı tür gerçek saça yapılan rasta kötü bence