Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Stajyer (yardımcı) grafiker

desix

🌱Yeni Üye🌱
photoshop
freehand
quarkxpress
fireworks
flash
biliyorum(sertifikam var), pm atanlara cv gönderilebilir, bir yerde kendimi geliştirmek ve güzel ürünler sunmak istiyorum.Yaratıcı, kreatif çalışmaya ve ekip ruhuna ayak uydurucak biriyim.(hülya)

tulipan@

🌱Yeni Üye🌱
Sertifikam var.Grafikerlikte ilk olarak etiket firmasında basladım. Sonra reklam ajansında kısa süre calıstım. Bir dergide makale yazdım. Evden ilk işimi logo tasarımımı yaptım.Simdi kendimi dahada geliştirmek istiyorum Photoshop,Freehand, Corel Draw ve Quarkpress biliyorum.

pembekarga

🌱Yeni Üye🌱
merhaba,
güzel sanatalr resim mezunuyum
grafik tasarım eğitimi aldım bilgeadam'da
photoshop , illustrator, indesing programlarını kullanabiliyorum.
yeniz mezunum, freelance dışında bir tecrübem olmadı, kendimi geliştirebilceğim, az ücretle bir yerlere başlamak istiyorum..ilgilenenler mesaj atarsa sevinirim

mesburcum

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba,

Yaklaşık 2 yıl bir reklam ajansında çalıştım. Photoshop, Illustrator, Indesign ve az derece Freehand biliyorum.
Reklam ajansında dergi üzerine yazı işleri bünyesine de destekte bulundum. Şu anda bir firmanın dijital ve reklam çalışmalarını hazırlıyorum.
Kendimi askı konusunda geliştirmek için staj amacı ile bir yer arıyorumç

pellionia

🌱Yeni Üye🌱
Mrb. stajer grafiker arıyoruz.Photoshop, corel ve max kullanuyoruz.Yerimiz Maltepede.İlgilenenler bana mesaj atabilir mi?

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
Mrb. stajer grafiker arıyoruz.Photoshop, corel ve max kullanuyoruz.Yerimiz Maltepede.İlgilenenler bana mesaj atabilir mi?

pellionia merhaba; bu mesajı iş verenler bölümünde konu açarak iletmeniz gerekir. Size o şekilde çok daha çabuk ulaşacaklardır. Oysa siz iş arayanlar bölümünde yapıyorsunuz bunu.

Saygılarımla

Twinsadhouse

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.twinsadhouse.com
merhaba, **************** adresine cv gönderebilirseniz hızla size geri dönüş yapabiliriz.
tşk,

Moderatör tarafında düzenlendi:

soulmate

🌱Yeni Üye🌱
selam

bende işsizler kabılesındenım matbaada calsııtm ıkı yıl sımdı reklam ajansı ıstıyorum ama sorun su kıı bız photosshop 7 kullanıoduk versuyon olarak ve freahndlarında tum versıyonlarını yanı yenı surumlerden bı haberım sanırım ılk bu eksıgı tamamlamam lazım...yada gırdıgım calıstıgım yerde orenmem gerkıyor

yayinevi

🌱Yeni Üye🌱
yayınevinde çalışmayı düşünürseniz.yetilmek üzere grafiker arıyoruz.yerimiz çamlıcada.
cv için mail ****@**********

Moderatör tarafında düzenlendi:

simurquf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba tulipan

Yaptığınız işlerin örneklerini ve kısa özgeçmişinizi pm atabilir misiniz?

hisarbuse

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Reklamcılık ve halkla ilişkiler bölümünden yeni mezun oldum. Şimdi ise grafik programlarını daha etkin kullanabilmek için grafik tasarım kursuna gidiyorum. (Photoshop, freehand, quarkxpress, corel draw) Kurs bitiminde bu programların hepsini iyi kullanabileceğime eminim. Ancak kendimi bir işyerinde geliştirmemde şart olduğu için kurs bitiminde kendimi geliştireceğim YARDIMCI GRAFİKER olarak çalışabileceğim bir iş arıyorum. Kursum 1 ay sonra bitiyor. Başlangıç olduğu için düşük maaşlıda çalışabilirim. İlgilenenlere özel mesaj atarlarsa cv mi gönderebilirim. Şimdiden teşekkür ederim. Herkeze iyi çalışmalar.

missm

🌱Yeni Üye🌱
ankara mı yoksa istanbul maltepe mii.

me_like

🌱Yeni Üye🌱
ya arkadaslar bisey diyimmi bence öle sertifika falan hikaye önemli olan o işin lisede üniversitede egitimini almak cünkü orda teknik düşünce herseyi ögretiyolar yani sadece freehand photoshop corel falan bilmek yetmemeli bence sonucta sadece onları ögrenerek hep gelen işleri yapabilirsiniz ama bir okulunu okursanız o meslekle ilgili herseyde yardımcı olup sadece size verilen işi yapmakla sınırlı kalmaz baskısını falanda öğrenip daha iyi yerlerde calısabilirsiniz bence bu benim fikrim iyi günler

__SoNeR__

🌱Yeni Üye🌱
slm ben Bursada necatibey meslek lisesinde okuyorum.Lise 4. sınıfım son senem , bu sene 2 gün okul 3 gün staj olacak.photoshop freehand bilgim var corelide öğrenmek vede kendimi geliştirmek için iyi bir yer istiyorum.ilgilenenler msj atarsa çok sevinirim,teşekkürler...

yamır

🌱Yeni Üye🌱
merhaba burda herkez programlardan az çok anlıyor işi bilen kişiler pek şansım yok ama şansımı deniyim.ben lise mezunuyum grafiker olmak istiyorum az bi ücretle işi öğrenebilceğim bir yer arıyorum ilgilenenlerin mesajlarını bekliyorum.