Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Cicek evine brosür

moon_lin

🌱Yeni Üye🌱
Bu calısma henüz gösterilmedi ama tasarımı sizce nasıl :angel:

teracotanik8.jpg

kapak

teracotaichj8.jpg

ic kısım

Benzer konular

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
güzel olmuş emeğine sağlık fakat iç kısımdaki çiçeklerin üzerineki desenler gözü yoruyor dolayısıyla ön plana çıkarmak istediğin ürün o desenlerin gölgesinde kalmış bence

yasemin özbek

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel olmuş emeğine sağlık fakat iç kısımdaki çiçeklerin üzerineki desenler gözü yoruyor dolayısıyla ön plana çıkarmak istediğin ürün o desenlerin gölgesinde kalmış bence

katılıyorm selam damla:Dheryerdesin bakıorm

Moderatör tarafında düzenlendi:

Everlost

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İç kısımdaki desenler konusunda Damla'ya katılıyorum ve dış kısımda renkleri , çiçekler üstündeki efektleri falan çok abarttığını düşünüyorum. Biraz daha sade bişey yapabilirsin.Kolay gelsin...

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
ic sayfalardaki desenler konusunda ankadaslarima katiliyorum. çiçek türü ve kod yazilarini daha ince zarif bir yazi karakteri ile yazmani tavsiye edirim. kapakta eflatin çicek haricindekiler birz gözü yoruyo bence, slogan, eflatun çiçek ve zeminle daha sade ve gözü yormayan bir görüntü elde edebilirsin sanirsam, kapaktaki cicegin arkasinda kullandigin sari bence olmasim, ladedeki efekti verirsen daha iyi olabilir. adres ve telefonlari orada ki fontta yazmayacaksin sanrsam, bence yazma da zaten adres için hiç uygun bir font değil, genel olarak güzel daha da güzel olabilir, eline saglik

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
walla ben de diğer arkadaşlar gibi iç kısmı görür görmez aynı yorumu yaparım diye düşünmüştüm fakat zaten yeterince aynı fikri taşıyan varmış.. Tasarımlarda pazarladığın materyalleri hiç bir zaman 2. plana atma.. kullanacağın diğer süsler veya efektleri destekleme amaçlı kullanmalısın.
kolay gelsin

moon_lin

🌱Yeni Üye🌱
Hımm evet iç kısımdaki desen efektini, ürünün üzerine gelmiyecek şekilde düzenlemem
daha doğru olucak haklısınız arkadaşlar..Hepinize yorumlarınız için teşekkürler;)

Son düzenleme:

muzip38

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
walla bende iç kısımlardaki desenler konusunda arkadaşlarla hemfikirim :D

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Kapak sağ altta kullandığın çıcek ve desen tasarıma renk ve biçim olarak uymamış,
Onu kaldırıp iç sayfalarda yapılan eleştirileri dikkate almanı öneriyorum.
Dış basım sol kapakta alt ve üste kullandığın şeritleri bütüne yayabilirsin ve kısa kısa yazdığın yazıları düz yazmanı öneririm zira karmaşıklığı çoğaltıyor.
Sırtta adresin alt ve üstüne verdiğin mavi çizgileri kaldırmalısın gereksiz kalmış, renk olarak tamamlamak istemişsin ama adresi mor telefonu mavi yazarsan bütünlük sağlarsın.
Ellerine sağlık.

scarlett25

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ic sayfalardaki desenler konusunda ankadaslarima katiliyorum. çiçek türü ve kod yazilarini daha ince zarif bir yazi karakteri ile yazmani tavsiye edirim. kapakta eflatin çicek haricindekiler birz gözü yoruyo bence, slogan, eflatun çiçek ve zeminle daha sade ve gözü yormayan bir görüntü elde edebilirsin sanirsam, kapaktaki cicegin arkasinda kullandigin sari bence olmasim, ladedeki efekti verirsen daha iyi olabilir. adres ve telefonlari orada ki fontta yazmayacaksin sanrsam, bence yazma da zaten adres için hiç uygun bir font değil, genel olarak güzel daha da güzel olabilir, eline saglik

genel olarak söyleyeceklerim özetlenmiş. Katılıyorum.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlarımla genel eleştri konseptinde hemfikirim
kullandıgın kısa cumlelerde "adrese" kelimende yazım hatan var (e harfin eksik) ayrıca 3. cumlenın sonuna -lar takısını getirmen peş peşe okundugunda sondakı kopuklugu kapatabılır die dusunuorum.
emeğine sağlık