Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Red is good / kırmızı iyidir.

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Red_is_Goos_by_inankilic.jpg

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
kirve güzel fikir kompozisyonu oturmuşunda o küvet biraz garip duruyor.Bacaklar orjinal renkte olsaydı dahamı göze gelirdi acaba birde küvet havada duruyor.ve son olarak yazılar öndeki yazılar çok karışık yani kompozisyon genel olarak güzel ama yazılarda ben bakınca bana aktarılan bişey göremiyorum:S ama tekrardan ellerine sağlık demem lazım güzel fikir çünkü :)

xavalon

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bu mudur? Budur...
Ufak eklenti yapmaktan kendimi alamadım inanç. Umarım kızmazsın. :)

redisgoosbyinankilic2.jpg

Tebrik ederim.

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben artık seni tebrik etmekten kıskanmaktan yoruldum sen aldın başını gidiyorsun.Başarı üzerine başarı İnanım çok güzel olmuş kırmızı,siyah,mavi benimde favori renklerim her çalışmanda bu renkleri görmek hoşuma gidiyor.Sağlam ilerliyorsun arkadaşım allah yolunu açık etsin.Devamını bekliyorum yolun İstanbul'a düştüğünde yapışıcam yakana bende öğrenicem:)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yosa, bakmaktan kendimi alamıyacağım güzellikte ve gerçekten xavalonun dediği gibi budur. Kırmızı, siyah, beyaz..budur..Tebrik ediyorum..Dudaklar olayı bitirir zaten:)
Yanlız gözden kaçan ufak bir nokta:)

63731141.jpg

Xavalon, eklentiniz gerçekten taktireşayan. Eski eküri sinekte aramıza katılmış..Sizide tebrik ederim.

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yosa, bakmaktan kendimi alamıyacağım güzellikte ve gerçekten xavalonun dediği gibi budur. Kırmızı, siyah, beyaz..budur..Tebrik ediyorum..
Yanlız gözden kaçan ufak bir nokta:)

63731141.jpg

Xavalon, eklentiniz gerçekten taktireşayan. Eski eküri sinekte aramıza katılmış..Sizide tebrik ederim.

Ufak noktayı bende farkettim o tasarımın nazar boncuğu:wink:
Nazara gelmesin arkadaşım:)

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
İlgisinden dolayı herkese teşekkür ederim...

-------------------------

Ulaş abi; nezamandır kendimi tutuyordum, çalışma yapmamak için, sabah saat 5 te bitti çalışma, ve gözümü kırpmadan yaptım.Kaç kez kontrol ettim fazlalık birşey varmı diye, demekki gözler artık gitmişti :) teşekkür ediyorum

Bu mudur? Budur...
Ufak eklenti yapmaktan kendimi alamadım inanç. Umarım kızmazsın. :)

redisgoosbyinankilic2.jpg

Tebrik ederim.

Abi Estağfurullah,nedemek... Eklentin beni mest etti, sanki benim çalışmam değil ,baştan sona sen yapmışsın gibi ,ufak ama etkili dokunuş :) ellerine sağlık...Affına sığınarak benzer bikaç düzenleme yaptım kendikimde...

xavalon

🌟Usta Tasarımcı🌟
Devam kardeşim. Motor ısınmışken biraz yol yapalım...

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Tebrik ederim, bende çok beğendim.
İnsan gözlerini uzunca bir süre alamıyor.
Ellire emeğine sağlık.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Canım benim...kırmızı-beyaz-siyah...bu kadar mı güzel yansıtılır çalışmaya :)
Zevkle inceledim...ellerine ve emeğine sağlık.
xavalon' ın dokunuşuda sihirli olmuş; çalışma zaten güzel, çok güzel olmuş ;)

Tebrik ederim kuzucum.

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Herkese ilgisinden dolayı teşekkür ederim..

------------

Berk abi bahsettiğim düzenleme buydu...İznin olursa bundan sonra bende sivrisinek ile devam edecem...Haddim olmayarak "Sineğe nazaran daha çelimsiz..."Teşekkür ediyorum.

Red_is_Good_by_inankilic.jpg

xavalon

🌟Usta Tasarımcı🌟
Gayet güzel. Çalışmanın kendi içinde bir kimliği olmalı. Yapanı yansıtması gerekir.
Stil dediğimiz renk ve görsellerin yorumlama şekli.

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Abi zaten çalışmayı yaparken geçici trans halie giriyorum, gözlerim hiçbişey görmüyor ve kesinlikle zamanın nasıl geçtiğini bilmiyorum...Birden birşey beni uyandırıyor , o esnada şimdi objektif bakmalı diyor ve sonra tekrar farkında olmadan transa geçip içgüdüsel çalışıyorum...Taki tamam deyinceye kadar. Bu yüzdendirki sanırım tamamen iç dünyamla ilgili...Küvetteki kadın ayakları gibi...

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
renkleri gene mukkemmel kullanmışsın herşey uyum içinde tebrikley yosa ne diyeyim artım gene a-hayran bıraktın çelışmaya beni

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
Red_is_Good_by_inankilic.jpg
[/QUOTE]

Renk psikolojisini güzel yansıtmışsın yoŞa :)

Kırmızı
Sıcak, ates,güç, şehvet,kan, ask, samimiyet, heyecan bunun yanısıra ağresiflik,bazende zıtlık ...

Bütün kavramları çalışmanda görüyorum yerleşimi komposizyonu diğer renklerle kırmızının uyumuda güzel olmuş. Son olarak eklenen sivrisinekte dolaylı yönden kan olayını tam tamamlamış :p
Yine beklenildiği gibi güzel bir çalışma olmuş ellerine emeğine sağlık.Tebrik ederim.:smile:

Son düzenleme:

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkür ederim arkadaşlar...

doanjhan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ellerine sağlık güzel çalışma , göz sürekli arayış halinde bu çalışmada , etkiyi çok iyi vermişsin. tebrikler