Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

fatura tasarımı

grafikher

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merhaba fatura tasarımı için hangi programı kullanmalıyım acaba . ve nasıl yapacağım . yardımcı olabilecek birisi varmı .

teşekkürler .

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
vektörel programlarda çalışmalısın.
indes., freehand, corel gibi.
örnek bir fatura al yanına hangi bilgilerin kullanılması gerekiyor bakarak yapabilirsin.
kolay gelsin.

grafikher

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sağolun . ama acaba daha önce uğraştıysanız örnek bir tasarım bulabileceğim bir yer biliyor musunuz diye sorabilir miyim . mümkünse corel olabilir mi . çünkü daha önce hiç fatura tasarımı yapmadım .

teşekkürler .

PhotoShopar

🌱Yeni Üye🌱
eklersen bi kaç örnek Verebilirim;)

Moderatör tarafında düzenlendi:

ozy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
matbu evraklarda yani fatura vs. freehand veya coreldraw programlarını kullanabilirsiniz.Cetvelle faturayı ölçüp bilgisayarda o ölçülere göre fatura yapabilirsin.

grafikher

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok sağolun arkadaşlar ilgilendiğiniz için .

corel için örnek yokmu acaba . bdf üzerinde düzeltme bile yapılamıyor , türkçe karakter sorunu varda .

teşekkürler .

grafikher

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gönderebilirseniz sevinirim . sağolun . özel mesajınıza mail adresimi göndereceğim .

Grafik Canavarı

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.niziphalkinsesi.com
ArkadaŞ Lar KÜÇÜk Bİ Hatirlatma Her İlİn Malİye BakanliĞina BaĞli MÜdÜrlÜĞÜnÜn MÜhrÜ Ayri Nİtelİktedİr Arti Malİye İle AnlŞmasi Olamyan Matbaacilarin Ve DİĞer Ajans Ve Ya Çİzİmcİlerİn Bİlgİsayar Larinda Bahsİ GeÇen MÜhrÜn Malİye Tarfindan Bulunmasinda Szİİn İÇİn Sakinca Vardir Ve Kanunen Yasaktir

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
ArkadaŞ Lar KÜÇÜk Bİ Hatirlatma Her İlİn Malİye BakanliĞina BaĞli MÜdÜrlÜĞÜnÜn MÜhrÜ Ayri Nİtelİktedİr Arti Malİye İle AnlŞmasi Olamyan Matbaacilarin Ve DİĞer Ajans Ve Ya Çİzİmcİlerİn Bİlgİsayar Larinda Bahsİ GeÇen MÜhrÜn Malİye Tarfindan Bulunmasinda Szİİn İÇİn Sakinca Vardir Ve Kanunen Yasaktir

evet güzel bir konuya değinmişsiniz anlaşmanız yoksa bilgisayarınızda bulundurmayınız. tasarımını dahi anlaşmalı matbaaya yaptırınız.

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadasim al eline bi fatura scan yap ustunden ciz corelde yazilarida yaz.ancak maliye logosuna dikkat

grafikher

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
şirket kendi faturasını kendisi tasarlıyamaz mı yani :)

sima

🏅Acemi Tasarımcı🏅
corelde yapmanı tavsiye edebilirim

huseyin78

🌱Yeni Üye🌱
süpersiniz arkadaşlar paylaşım kadar güzel bişey varmı
paylaştıkça artan tekşey bilgidir

rooo9yavuz

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar anlıyorum arkadaşımıza yardımcı olmak istiyosunuz ama
bildiğiniz gibi faturaların üzerinde maliye logosu war yani öyle ulu orta dağıtım yapmanız yanlış olabilir die düşünüorum
çünkü bununda sahteciliği oldukça fazla

arkaşım diğer arkadaşlarımında dediği gibi vektörel tabanlı bi program kullanmalısın
elinde bi fatura numunesi warsa onu tarayarak çizebilirsin daha kaba tabir edecek olursam
kopya çekeceksin

thor

🌱Yeni Üye🌱
eğer anlaşmalı matbaa değilsen ve bu işlerle uğraşıyorsan çok tehlikeli.ki gözüken o bence sen bu sevdadan vazgeç.

Grafix_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eğer anlaşmalı matbaa değilsen ve bu işlerle uğraşıyorsan çok tehlikeli.ki gözüken o bence sen bu sevdadan vazgeç.

Kesinlikle katılıyorum anlaşma olmazsa eğer gerçekten başına çok dert açılır .. Anlaşman varsa dahi (( Yeni almış olabilirsin..)) üzerinde bulunması gereken şart şeyler var olmazsa olmaz yani .. Yani çizimden önce bunları araştırmalısın bence çizim işi kolay örnek bi fatura bulur üzerinden geçersin sorun olmaz yani ..

hdblack35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bende bu yazılanları okumadağım için bir fatura çalışması yapmıştım ama yasal bir uygulaması olduğunu okuyunca hemen hepsini sildim. oysa 2 gün uğraşmıştım... :(