Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

sinema afişi

enes_59

🏅Acemi Tasarımcı🏅
lightbeamspostercopy.jpg

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Görseller hazır internette (göz ve ev) peki bunun neresi orjinal? sadece Yazılarınımı yazdınız?

enes_59

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Deneme çalışması..Yorumunuza bıraktım..

enes_59

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hiç biyerde yok ben yaptım bu çalışmayı.

enes_59

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Görseller bu şekilde değildi tabiki.

hayabusa.69

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yalan soyleme. benim arkadasim hazir bi siteden almis kendini ve arkadasini koymustu buraya. ve bu olay olali 6 ay oluyor. belki daha fazla. burada grafiker ayaklarina yatan adamlar var sanirim.

enes_59

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ya ne yalan soylıcem sıze ben bunu yapalı 2 sene oluyor ve bırcok arkadasımada verim odevlerınıde kullanmaları ıcın orta malı oldu ıyıce neyse sen oyle bil;)

tiger_71

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşım tutorialin aşağı yukarı aynısını yapmışsın. Eline sağlık. Videoyu izleyen herkes aşağı yukarı böyle bir nesneyi ortaya çıkarıyor zaten. Emek Göstermişsin. Daha yaratıcı çalışmalarını bekleriz.

hayabusa.69

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
2 senelik olayi niye koyuyorsun o zama buraya kardes 2 senedir yorum alamadinmi :D

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Orta sol kısımdaki yazılar dışında ben başarılı buldum ama yorumları okuduğum kadarı ile alıntı diyenler var sanırım. Orasına birşey diyemeyeceğim ama afişi yorumlayacak olur isek bence başarlı dediğim ayrıntı dışında. Bir de düz fontlar değil de film afişi gibi durmasını sağlayacak fontlar kullanırsan daha iyi olacak sanırım.

İyi çalışmalar...

Ha bu arada eğer deneme çalışması ise yaptığınız deneme çalışmalar bölümünde yayınlamanızda fayda var. Orada biraz daha insaflı yorumlar yazılıyor. Profesyonel çalışmalarınızı burada yayınlamanızda fayda var. Moraliniz açısından daha iyi olacağı görüşündeyim. Ayrıca çok kaba yorumları da ayrıca eleştirdiğimi söylemeliyim hayabusa.69. Daha yapıcı olmaya çalışmalıyız bence.

tiger_71

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaş alıntı yapmamış ancak Photoshop Top Secret DVD1 Movie Poster II Öğretim Videosunu izleyerek ve zaten DVD'de yer alan metaryalleri (Project Files) kullanarak bir çalışma gerçekleştirmiştir. Yaratıcı pek de birşey yok aslında. Ama daha güzel çalışmalarını bekleriz arkadaşımızın.

Tabii kendisinin de "Başka yerde yok böyle bir çalışma, ben kendim yaptım, 2 senelik emeğim bu benim" gibi forumumuzu kandırmaya yönelik sözleri yakışık almamıştır. Burada o kadar emek gösteren insanın hakkını yemek ve onlarla kendisini aynı statüde göstermeye çalışmak bence hiç de etik değildir. Arkadaşımızı bu konular hakkında kınıyorum. Kendisini savunmak için yalan söylememesini tavsiye ediyorum.