Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

twist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
günaydın herkese iyi çalışmalarrrrr

ihrap

Acemi Tasarımcı
greenyas 8 aydır antakya yasıyorum ama hataylı deılım :D antakya cok guzel bır yer ama cok hosuma gıttı. sen hataydamı yasıyorsun

greenyas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
tesetturnotlari.blogspot.com.tr
antakyalıyım evet

greenyas 8 aydır antakya yasıyorum ama hataylı deılım :D antakya cok guzel bır yer ama cok hosuma gıttı. sen hataydamı yasıyorsun

evet antakyalıyım ama :) bende 2 ay önce istanbula taşındım :) :) :)
güzeldir benim memleketim :) keşfedicek yer çok. öğrencimisin orda iş güçmü ??

ihrap

Acemi Tasarımcı
xxxx

maalesef askerım :D:D unversiteyı bıtırınce hemen askere geldım. guzel bende ıstanbulda oturuyorum ıstanbulun neresınden?

ihrap

Acemi Tasarımcı
xxx

bende pendikte oturuyorum. ıstanbulda bır ınsanın ıstedıgı işi bulması cok zor. allah yardımcısınız olsun. şu an çalışıyormusun?

greenyas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
tesetturnotlari.blogspot.com.tr
çok tşk ederimm çok saoollunçaylak ve ihrap :)
1 ay matbaada çalıştım. aslında çok iyi bi yerdi evimede yürüme mesafesinde. malesef ayrılmak zorunda kaldım... anlatmaya kalksam biraz karışık...
iş var olmasına varda yabancısıyım buranın üsküdar ümraniye civari olsun istiorumm.. bi kaç yere gittim ama uzak hergün çekilmez okadar yol.. genellikle ataşehirde eleman eksiği var sanırım orasıda çok uzak

ihrap

Acemi Tasarımcı
xxx

hımanladım. benım az kaldı askerlığın bıtmesıne 3 ay sonra memleketıme kavusuyorum insallah. antakyay cok guzel bır yer ama maalsef bır cok yerını bılmıyorum gezme ımkanımız olmuyor. sızın hataylı oldugunu gorunce sevınmıştım ıyı bır rehber olabılırdınız :D

ihrap

Acemi Tasarımcı
antakya merkezdeyım. garnızon komutanlığındaydım. habrbıye yolu uzerındeyım

ihrap

Acemi Tasarımcı
xxx

hayır maalesef gıtmedım. guzel bır yermı? ınsan askere gelınce özgurluğun ne kadar onemlı oldugunu anlıyor. bu arada sızınde basınızı agrıtım kusura bakmayın

ihrap

Acemi Tasarımcı
xxx

pekı tavsıyenıze uyup gıdıcem. bu arada butun mesajlarınızda hep gulucuk ısaretı koyuyorsunuz gulmeyı cok sevıyorsunuz galıbca cok guzel :d