Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ataworms

🌱Yeni Üye🌱
Bu fontun ismi nedir acaba....

erdogan_3539.jpg

0.jpg

hqdefault.jpg

HLYA

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar ITC Edwardian Script™ Regular fontu elinizde mevcut ise paylaşabilir misiniz?
Teşekkürler

ziyade

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba,
Heroic font ailesi elinde olan var mıdır? Özellikle condensed ı varsa ve paylaşabilirseniz çok makbule geçer. İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

grafikeno

🌱Yeni Üye🌱
EO7RB.jpg

bu fontu bilen varsa lütfen yardım etsin şimdiden teşekkürler

ziyaozkoc

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.altinajans.net

Resimdeki Yazı Fontunun Adı Nedir ?
Arkadaşlar çok aradım fakat bulamadım. "Çok Yakında Yeni Mağazamızla Hizmetinizdeyiz" Yazan kısımdaki yazı karakterinin adını bilen birisi varsa lütfen yardımcı olabilirmi ? çok acil bulup tasarıma başlamam lazım. Müşterim illa bu karakter olacak diye bunu istiyor.fakat bende yok.lütfen yardımcı olun. saygılar.

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️

Resimdeki Yazı Fontunun Adı Nedir ?
Arkadaşlar çok aradım fakat bulamadım. "Çok Yakında Yeni Mağazamızla Hizmetinizdeyiz" Yazan kısımdaki yazı karakterinin adını bilen birisi varsa lütfen yardımcı olabilirmi ? çok acil bulup tasarıma başlamam lazım. Müşterim illa bu karakter olacak diye bunu istiyor.fakat bende yok.lütfen yardımcı olun. saygılar.

Arkadaşım bu fontla oynanmış (%90) fontun orjinali burda yok ben ila görüldüğü gibi istiyorum diyorsanız biraz zor size fontu Tr yollayabilirim ve bazı fontları degiştirebilirim örneğin Z harfini

Son düzenleme:

ziyaozkoc

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.altinajans.net
Arkadaşım bu fontla oynanmış (%90) fontun orjinali burda yok ben ila görüldüğü gibi istiyorum diyorsanız biraz zor size fontu Tr yollayabilirim ve bazı fontları degiştirebilirim örneğin Z harfini

Vejdi arkadaşım ; çok teşekkür ederim. verdiğiniz işimi fazlasıyla görecektir. çok büyük kıyağınız oldu, bunu unutmayacağım. çok teşekkürler. :)

ysfcln

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar Akşam Gazetesinin yazı fontunun ismini bilen var mı? Aynı yazı fontu penti çorap reklamında da kullanılmış

kasisar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba, iyi günler. Bana "Facit Font Family" lazım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Sagılarımla...;)

ziyade

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba arkadaşlar elinde decima olan var mıdır? Varsa paylaşabilirseniz çok memnun olurum. İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyor, iyi çalışmalar diliyorum.

ziyade

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Morebi Rounded fontunu arıyorum arkadaşlar. Elinde olan varsa paylaşabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.

nightime

🏅Acemi Tasarımcı🏅
9RUpI.jpg

ARKADAŞLAR YUKARIDA BAHSİ GEÇEN "NKD FONT" U BULAMADIM.
BENZERİ VEYA YAKIN FONTLARDA OLABİLİR.
YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.