Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Okul Afişi (Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bahar Şenlikleri)

Cann0

🌱Yeni Üye🌱
baharenlikleriec8.jpg

Benzer konular

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
seçtigin görseller konuya uygun degil insanlar sanki tiyatroda oturuyorlar gibi gözüküyor
ilköğretim okulu için hazırlamışsın fakat benim gördügüm lise yada üniversite ögrencileri gibi duruyor
daha canlı ve hareketli resimler kullanmanı öneririm kolay gelsin:smile:

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
bu konuda yasemine katılıyorum ve şunu da eklemek istiyorum. tasarım demişsin ve adını yazmışsın. eğer gerçekten o kadar büyük yazacaksan ismini bu senin için iyi değil kötü reklam olur. ismin küçük olmalı kim yaptı diye merak eden inceleyerek bakmalı direkt göze çarpmamalı.

gulis1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu fon bende takıntı haline geldi sanırım:D görmekten bıktım:D bahar şenliği için çok pastel kalan cansız renkler kullanmışsın..sönük kalmış sanki biraz daha renklendirip ve o fondan vaz geçsen daha iyi olur gibi geliyo....

GlooM

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.guvenceylan.net
alkışlayan yada coşan bir seyirci hoş durabilir :) Birde yerleri çok dağınık geldi yazıların yerleşimini yeniden gözden geçirsen daha iyi olabilir :) eline sağlık.

grfkr42

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence çok ama çok sırdan olmuş

Cann0

🌱Yeni Üye🌱
İnsanları diyorsunuz ama nerden bulacağımı söylemiyorsunuz :D eğer background icinde varsa güsel bi renk lütfen söyleyiniz.

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
daha renkli bir çalışma daha çok dikkat çeker. çalışmanı tekrar bir gözden geçirmeni tavsiye ederim. eline sağlık!

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
sayın cano, öncelikle forum kuralları okuması tavsiye ederim (bold yazı kullanması yasak). Tasarım ilgili -''ilk öğretim okulu'' akradaşlara katılıyorum. sanki sizin kullandığınız görseller cocuklar değil da, çocukların annesi babası işten yorulmuş halde zorla şenliğe geldiler. 6-9 yaş grubu için fazla cıddı arka zemin. ''Sizde eğlenmek'' motions blur efectı kulanmak uygun değil. kullanmak istemişsiniz neden o zaman bu yazı üzerinde kullandınız, ister misiniz sade kaldı? bence hiç kullanmayın...tasarımınıza tekrar düşünün...

iyi çalışmalar

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
İnsanları diyorsunuz ama nerden bulacağımı söylemiyorsunuz :D eğer background icinde varsa güsel bi renk lütfen söyleyiniz.

forumda vektör bölümünde bulabilirsiniz bence araştırın daha uygun insan figürler buluabilirsin yada kendin çizebilirsin

docker

🏅Acemi Tasarımcı🏅

insanlari cizsen mesela ? tasarımın tümü sana ait olsa. clipart kullanmasan ve gerçekten "işte benim" diyebileceğin bi eser koysan ortaya ? ;)

cut_lee_amm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tasarımı kendinin yaptığından emin misin?
Çünkü aynısını ben yapmıştım birkaç ay önce :)

ccckezman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hizalamalarda sorun var yazılar birbirine gecmis. Sonra tiyatro afisi havası var klasik insan figurleri sen senlikte olacak seyleri koysan veya senligi anlatan objeler koysan aklıma bunlar geldi ama yazıların hepsi ust tarafta ve duzensiz buna dikkat et

mako

🌱Yeni Üye🌱
mrb hocam calısman guzel olmus banada bu tıpte seyirci vektörleri lazım cdr olarak paylaşabilirmisin