Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Phostopda Template Hazırlama Soru ?

maxihell

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar

Şimdi forumu gezerken phostopda template hazırlama diye bir seçenek gördüm Güzel anlatım olmuş

Arkadaş şu şekilde bir template hazırlamış

011.jpg

Templateyi hazırlamış ve içerisini phostop da Doldurmuş

Bunu html olarak kaydedersek phostopda yazılar bile resim olarak gözükür.. ?

Yazı olarak nasıl yapıyorlar yani normal html de düzenliyebilecegimiz yazı şeklinde çıkarabilirmiyiz ? phostop da

Umarım anlatabilmişimdir.

Benzer konular

kerrigan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Photoshopta hazırladığın şablonu keserken yazıların geldiği kısımları gözönünde bulundur ve o kısımları bütün halinde kes, yani dreamweavera atınca yazıların geleceği kısımlar tek tek bütün halde tablo olsunlar.

Hazırladığın site dreamweaverda açınca tablolar halinde çıkacaktır. Yazı yazacağın kısımdaki tabloların içindeki resimleri sil (tablonun içindeki resme tıkla ve delete'e bas). Resimden boşalan kısma yazını yazabilirsin.

Okaaan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Photoshopta hazırladığın şablonu keserken yazıların geldiği kısımları gözönünde bulundur ve o kısımları bütün halinde kes, yani dreamweavera atınca yazıların geleceği kısımlar tek tek bütün halde tablo olsunlar.

Hazırladığın site dreamweaverda açınca tablolar halinde çıkacaktır. Yazı yazacağın kısımdaki tabloların içindeki resimleri sil (tablonun içindeki resme tıkla ve delete'e bas). Resimden boşalan kısma yazını yazabilirsin.

Arkadaş Tşk etmemiş ama Ben teşekkür ederim :)