Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Valla bu sefer demon'a yatıya gelmişler. :D:D:D

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
Mesleğinde grafiker yazıyor diye bende çalışıyorsun sanmıştım :D:D haftanın hergünü var mı staj?

:D:D belli belli :D bi oflayıp bi göbek atan insan normal bir durumda olamaz zaten :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

:D amanın kendine gel bayyan :D

haftanın hergünü gibi :D okula ayda 1 en fazla 2 kere gidiyorum bazen hiç. Tabi devamsızlıkta aldı başını gidiyor. Ama şuanda çalışmıyorum. Bazı nedenlerden dolayı inş en fazla 2 ay sonra gidicem ofisime !!
Gelemiyorum bayann:D Ya işyerinde kimseciklerde yok ki oturup iki lafın belini kıralım :rofl::rofl:
Valla bu sefer demon'a yatıya gelmişler. :D:D:D

Martin birşeyler yap:rofl::rofl::rofl:

measa

♾️Grafik Gurusu♾️
:D ahah hilal im aç oyna bence :D

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
haftanın hergünü gibi :D okula ayda 1 en fazla 2 kere gidiyorum bazen hiç. Tabi devamsızlıkta aldı başını gidiyor. Ama şuanda çalışmıyorum. Bazı nedenlerden dolayı inş en fazla 2 ay sonra gidicem ofisime !!

İyi de 2 ay sonra.. mayıs haziran.. hah temmuz :D:D 2 ay sonra temmuz da niye staja gidiceksin ki? Yaz stajı da mı var?

measa

♾️Grafik Gurusu♾️
İyi de 2 ay sonra.. mayıs haziran.. hah temmuz :D:D 2 ay sonra temmuz da niye staja gidiceksin ki? Yaz stajı da mı var?

Hayır :D zaten çalıştığım yerde stajyer muamelesi görmüyorum onun için aynen devam edicem o şekilde :D 2 ay (ailevi nedenlerden dolayı) gitmicem tatil sayıyorum kendime sonra bomba gibi başlıcam :D

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
Hayır :D zaten çalıştığım yerde stajyer muamelesi görmüyorum onun için aynen devam edicem o şekilde :D 2 ay (ailevi nedenlerden dolayı) gitmicem tatil sayıyorum kendime sonra bomba gibi başlıcam :D

:D iyi bakalım süper :D keşke bende stajyer muamelesi görmesem :crying: :rofl::rofl:

measa

♾️Grafik Gurusu♾️
Akşam ne yemek yapıcam birileriniz fikir veriniz lütfen