Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yardımcı olur musunuz?? (cinema 4d)

iletişimci

🌱Yeni Üye🌱
cinema 4d ile ilgilenen yok mu???bu programı öğrenmeyi çok istiyorum kursa gitmeden kendi uğraşılarım sonucunda öğrenebilir miyim ?yalnız elimde program yok nerden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Programın resmi satıcısına internetten ulaşabilirsiniz.

savasg

🌟Usta Tasarımcı🌟
cinema 4d ile ilgilenen yok mu???bu programı öğrenmeyi çok istiyorum kursa gitmeden kendi uğraşılarım sonucunda öğrenebilir miyim ?yalnız elimde program yok nerden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

mrhb

programı satıcının sitesinden temin edebilirsin.

konuyu biraz açarsan yardımcı olabilirim

senem sevtap

🌟Usta Tasarımcı🌟
bende kendi kendime öğrenmeye çalışıyorum ama bendeki demosu renk değiştirme vs yok maalesef

senem sevtap

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ayrıca Türkiye sınırları içinde C4D yi çok iyi bilen birinin olduğuna sanmıyorum

ynsplt

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım adresini ver bir copy sini sana yolliyayım kargo ile

delikarga

🌟Usta Tasarımcı🌟

bende 20 gündür kasıyorum c4D ye internette çok fazla ders var ama ingilizce :) türkiyede çok yaygın değil max çok popüler. ancak c4d animasyon, 3dmax modelleme alanında kullanılıyor dünyada. ama matrix efekleri 3Dmax ile yapıldı, karayip korsanları, örümcek adam c4D ile... site ismi vermek sanırım yasak. 200 e yakın ders mevcut bende. iletişim kurabilirsek sana gönderebilirim. iyi çalışmalar

RyAnShArK

🌱Yeni Üye🌱
Ayrıca Türkiye sınırları içinde C4D yi çok iyi bilen birinin olduğuna sanmıyorum

googlede araştırırsan cd4 ile ilgili bi site var istersen ordan bak bu programı kimler nasıl kullanıyor bu konuda kendim dahil bu işle uğraşan insanların küçümsenmesini hazmedemiyorum

sadece 1 tane iyi olmayan bi çlışma koydum

delikarga

🌟Usta Tasarımcı🌟

bence yanılıyorsun, cinema4d yi profesyonel kullanan çok insan var. bu biraz talep meselesi birazda yapılan işler ile alakalı. mesleğe başladığımdan beri 3d pekçok program denedim. ancak masaüstü yayıncılık ile 3D çok farklı.

3dmax kullanan çok arkadaşım var, hatta yurttışında ödül alan arkadaşlarımda. Türkiye modelleme konusunda çok gelişmiş durumda. ancak animasyon çok emek isteyen bir iş ve ne yazık ki ülkemizde bu emeğin karşılığını almak çok zor.

birde bazı şeyler tarz ve el alışkanlığı ile alakalı. cinema4d'nin arayüzünü daha çok seviyorum ben. ancak yeteri kadar ders bulmak zor olduğu için 3Dmax çalışıyorum. 3d bir tasarımcı için bence gerekli. hayal gücümüzü uygun görsel bulmak veya görsel üzerinde maniplasyon yapmak çoğu kez kısıtlıyor. 3d bize sınırsız bir dünya sunuyor. tabi bu kadar emeğin karşılığını alabilmek esas mesele. 3d modelleme veya animasyon yapan profesyonel arkadaşların bir reklam ajansında iş bulmaları neredeyse imkansız. ancak fuar standlarının modellenmesi, mimari projelerin modellemesi ve animasyonunda, mermer-granit-seramik sektöründe görselleme çalışmalarında yer alabiliyorlar.

iyi çalışmalar

superberdus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

Senam Hanım, bu kadar emin konuşmayın:) C4D, 3D Maxin pabucunu artık dama attı diyebiliriz. Max çok karışık bir programdır. Maxi çok iyi bilen biri içinde C4D yi öğrenmek 1 gününü alır. C4D oldukça kolay bir programdır, kullanışı ve arayüzü çok kolaydır. Biraz deneyin derim;)

kanalga

🌱Yeni Üye🌱
internetten bulabilirsin yada grafiker bir arkadaşında varsa ondan alabilirsin

hayabusa.69

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
cinema 4d de ulkemizde 3dmax kadar yaygin olmasada kullanicilari var arkadaslar ve cok ileri duzeyde progfesyonel arkadaslar. birde tv de izlediginiz cogu reklam film efectlerinde tercih ediliyor cinema4d. ve surekli kendini yeniliyor. 3d programlar arasinda yurt disinda cok kariyer sahibi bir program. herkese tavsiye ederim.

muss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar fga mimarlıgın sıtesıne girin türkçe eğitim video ları mevcut programda nette mevcut demolarla uğrasmanıza gerek yok yanı