Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Part-time Evden calisacak (freelancer) Grafiker Araniyor

avkurtulus

🌱Yeni Üye🌱
Firma: ziy-net

Tasarim ve Matbaa firmamizda freelancer (evden) part-time olarak calisacak ogrenci yada deneyimli arkadaslar ariyoruz.

Ekibimize katilacak arkadasin hangi sehirde oldugunun bir onemi yok , yeterki iyi bir internet baglantisi olsun. Zira, tum gorusmeler ve isler internet uzerinden yapilacaktir.

Genellikle, logo, kartvizit, el ilani, menu, antetli kagit tasarimi, kurumsal kimlik olusturma gibi isler yapilacaktir.

Ekibimize katilmak isteyen, guvenilir ve dakik arkadaslar , lutfen asagidaki mail adresinden bizimle irtibata gecsinler.

Dusuk seviye bile olsa , ingilizce bilgisi tercih sebebidir.

Kadir

mr.advocate@hotmail.com

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

hakanokmen82

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba ilanınızla ilgileniyorum homeoffice olarak çalışmaktayız şahıs şirketimiz vardır. istenildiğinde faturalı çalışılabilir. iletişim için info@grafiktasarimevi.com veya özel mesaj atabilirsiniz. saygılar

avkurtulus

🌱Yeni Üye🌱
Tesekkurler

Merhaba Arkadaslar,
Ilginiz icin cok tesekkur ediyorum. Bir cok arkadasim CV sini veya calismalarini gorebilecegimiz linkleri bize e-posta olarak gondermistir. Su ana kadar bize cv yada portfolio larini gondererek ulasan arkadaslarim arasindan, calisacagimiz yeni ekip arkadasimizi belirlemek istiyoruz. Dolayisiyla, su andan sonra gelecek basvurulari degerlendirmeye almayacagimizi belirtmek isterim.
Yalniz dikkatimi ceken bir durum var bunuda sizlerle paylasmak istiyorum;
Oncelikle cv sini gonderen cogu arkadasimin, cv lerinin inanilmayacak derecede ozensiz bir sekilde yazmis olmasi , grafiker ilani vermem sebebiyle "Trajikomik" bir durum olusturdu. Yani tasarim yapmaya talip olan kimse; bir word yada pdf dosyasini azda olsa ozenle hazirlamali. Arkadaslarimin basvurularini yaparken buna ozen gostermesini tavsiye ediyorum, yoksa nice basarili tasarimci arkadasim , yazik ki dunyanin onlari kesfetmesini engellemis olacaklardir.
Avukat olmam sebebiyle baska onemli bir hususu daha dile getirmek istiyorum;
Gonderilen CV lerde , TC Kimlik numarasini dahi yazan arkadaslarim var. Internetten basvuru yaptiginiz islerde , kisisel verilerinizin guvenligi icin; Adres bilgilerinizi sadece Il ve Ilce olarak yazmanizi, ayrica kesinlikle TC Kimlik numarasi gibi , sahsa munhasir bilgileri vermemenizi onemle belirtirim.
Tum arkadaslara selamlar
Kadir

melih0606

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilanınızla ilgileniyorum melih_gorur06@hotmail.com
matbaada grafiker olarak çalışıyorum boş vaktim yeterince fazla var broşür kartvizit kurumsal kimlik konularına tam hakimeyetim var.