Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kırmızı elma çizim

Benzer konular

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
elmaf.jpg

forumdaki derslerin sıkı bir takipcisi olman dileğiyle:)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bir yaprak fotoğrafını Ai de aç..Pen tool ile dış hatlarından başlayarak çizebilirsin..
Güzel bir 3d tebrikler.

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınızı Düzelt butonu kullanarak değiştiriniz, aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır...

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
ayırt edilmesi için bir tavsiyede bulunabilirim. Sadece sapını kısalt ve biraz kalınlaştır. ozaman elma olduğu daha çok belli olur. zaten saptan dolayı bana kirazı andırdı:)

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
Yine uzun. Elma dalından koparıldığında sapı çok kısa olur. Elmanın kırmızı alanını sadece 2 mm geçecek şekilde sapı kes bence.

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
şimdi oldu :) sap kahverengi yaprak yeşil gövde kırmızı tam elmaya göre:) eline sağlık çalışmayı devamını diliyorum

semadedim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkür ederim havadamı uçuyomu sizce bana tuhaf gelmedi ama yaa perspektifi göremiyomuyum

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
yaprağın sapını az daha aşağı eğmelisiniz belki de o zaman daha sağlam tutunmuş olur dalına... Böyle emanet bir yaprak gibi, yada rüzgarı yemiş kopmuş daldan uçuşa başlamış :)

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
elmak.jpg

Biraz daha durması gerektiği gibi :) mükemmel olmadı elbette, ilk denemlerde mükemmel olamayız, ama gerçekten çok güzel çizimler sizi bekliyor bence emin olun.Ellerinize sağlık.