Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

karadumanyeliz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ödeme mi :rofl: Valuenin dediğine göre cebinde akrep besliyormuş artık ödeme yapar mı gerisini sen düşün :rofl::rofl:

Geçiyor canım ya bir sene geçti kalan 3 senede elbet geçecek..Hem ödevlerimi paylaşıcaz dimi bak ortalıkta afiş isteyenler, logo isteyenler var.Benim neyim eksik bende istiyorum ödevlerimi sizlerden rica edeceğim.Diploma örnekleri size dağıtırım okul bitince :rofl::rofl:

vay akrep martin :D
yaparız şekerim yaparız sen iste biz sana 1 tane değil 5 martin 5 value 5 ben yaparız :D

Günaydın fıstıklar :)

günaydın fıstıklı baklavam :D:D

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Birkaç işim vardı onlarla ilgilendim :angel:
Gözüm arkada kalmadı ama :wink:
Sen nasılsın, yaptın mı okul alışverişini :kiss1:

Ben giderken Martinide yanında götürmüşsündür diye düşündüm ama o yok mu :D
İyiyim canım iş yerinde son günüm geri kalan bir haftada suluk ve beslenme çantamı da alacağım hemide vinkks kılaplı :rofl:

yaparız şekerim yaparız sen iste biz sana 1 tane değil 5 martin 5 value 5 ben yaparız :D

Ona da akrep martin diyelim o bana topukçu diyordu :giggle::giggle:
Oh yaşadım desene okulu birincilikle bitireceğim :rofl:

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑

:rofl::rofl: Fena şımarırım sölim şekerim :kiss1:
Fıstıklı baklavadanda soğursun :D :D
Sonra başedemez atarsınız kapıya beni :kiss1:

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Ödeme mi :rofl: Valuenin dediğine göre cebinde akrep besliyormuş artık ödeme yapar mı gerisini sen düşün :rofl::rofl:

Geçiyor canım ya bir sene geçti kalan 3 senede elbet geçecek..Hem ödevlerimi paylaşıcaz dimi bak ortalıkta afiş isteyenler, logo isteyenler var.Benim neyim eksik bende istiyorum ödevlerimi sizlerden rica edeceğim.Diploma örnekleri size dağıtırım okul bitince :rofl::rofl:

Canım düşündüğün şeyebak istediğin ödev olsun :D
Sen daya sırtını bize sora rahatına bak keyif yap gez dolaş eğlen gerekirse kopya çek :D gerisi fasafiso zaten :D :D :D

Ben giderken Martinide yanında götürmüşsündür diye düşündüm ama o yok mu :D
İyiyim canım iş yerinde son günüm geri kalan bir haftada suluk ve beslenme çantamı da alacağım hemide vinkks kılaplı :rofl:

Ona da akrep martin diyelim o bana topukçu diyordu :giggle::giggle:
Oh yaşadım desene okulu birincilikle bitireceğim :rofl:

En son gördüğümde toplu taşıma aracında bağıra bağıra telefonuyla konuşuyordu bende "kapat şu telefonu kardeşim seni dinlemek zorunda değiliz" dedim indim arabadan, nereye gitti ne yaptı bilmiyorum şekerim :D

Defterlerini kaplamaya çağırırsan gelirim :D :D

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Canım düşündüğün şeyebak istediğin ödev olsun :D
Sen daya sırtını bize sora rahatına bak keyif yap gez dolaş eğlen gerekirse kopya çek :D gerisi fasafiso zaten :D :D :D

En son gördüğümde toplu taşıma aracında bağıra bağıra telefonuyla konuşuyordu bende "kapat şu telefonu kardeşim seni dinlemek zorunda değiliz" dedim indim arabadan, nereye gitti ne yaptı bilmiyorum şekerim :D

Defterlerini kaplamaya çağırırsan gelirim :D :D

:mutluluk::mutluluk: ohoo yaşadım desenize artık ödevlerimi size yaptıracağım bende çıkıp dolaşırım bakıııın ben yaptım diye hava atarım :rofl:

Aranızda geçen küçük dialogtan sonra altta kalmazdı diye düşünüyorum yok yok kesin başına birşey geldi :rofl:

Defterlerimde barbi bebek veee şimşek mekkuiinliiiii gelebilirsin :rofl:

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
:mutluluk::mutluluk: ohoo yaşadım desenize artık ödevlerimi size yaptıracağım bende çıkıp dolaşırım bakıııın ben yaptım diye hava atarım :rofl:

Aranızda geçen küçük dialogtan sonra altta kalmazdı diye düşünüyorum yok yok kesin başına birşey geldi :rofl:

Defterlerimde barbi bebek veee şimşek mekkuiinliiiii gelebilirsin :rofl:

Haraç vermeyi rededince yandan gösterdim sapanı :D :D :D
Muhtemelen amacıma ulaştım :D
Gerçi onda korkacak göz yok ama neyse şekerim :)

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Haraç vermeyi rededince yandan gösterdim sapanı :D :D :D
Muhtemelen amacıma ulaştım :D
Gerçi onda korkacak göz yok ama neyse şekerim :)

Yok yok korkmuş baksana grafikerlerin muhitinin yanından bile geçmiyor, küstürmüşsün patronu :rofl:

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Yok yok korkmuş baksana grafikerlerin muhitinin yanından bile geçmiyor, küstürmüşsün patronu :rofl:

Onda korkacak göz var mı bir bak :D
O, şurası açılsa da bir yer bulsam diye bekliyodur :D
Dur ben kalkıp yer vereyim, gelir şimdi :D

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Bence buralarda değil :D
Gel cirit atalım azıcık :D
O değilde yelizcim nerelerde ki :smile:

Cumartesi günü yatış yapıyor galiba o daha fazla konuşmayalım da kulakları çınlamasın :rofl:
Evett yaa Yelizde yok Su'yu hiç saymıyorum zaten kıracam bacaklarını onun :rofl:

karadumanyeliz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bence buralarda değil :D
Gel cirit atalım azıcık :D
O değilde yelizcim nerelerde ki :smile:

burdayım ayol çayları tazeledim geldim :D :D

Cumartesi günü yatış yapıyor galiba o daha fazla konuşmayalım da kulakları çınlamasın :rofl:
Evett yaa Yelizde yok Su'yu hiç saymıyorum zaten kıracam bacaklarını onun :rofl:
benim kulaklarımı çınlattın geldim hemen.. duyduğuma göre martinin bütün müşterileri ödeme yapmış kaçmış maldiv adalarında güneşleniyormuş :rofl::rofl:

Merhaba arkadaşlar nasılsınız ?

merhabah gökhan bey hoşgeldiniz, iyiyiz çok şükür sizler nasılsınız? :smile:

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️

benim kulaklarımı çınlattın geldim hemen.. duyduğuma göre martinin bütün müşterileri ödeme yapmış kaçmış maldiv adalarında güneşleniyormuş :rofl::rofl:

Ahh bak hayırlı toprak böyle olur işte :rofl: Ooo son dedikodular bu yöndeyse o şu an lamborcinisini malikanesinin önüne yerleştirmiş keyif çatıyordur :rofl::rofl:

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑

Neticede bizimle başememedi :D :D
Bence yeliz son iş gününün tadını çıkartıyordur :D

Ooo bende alabilir miyim buzlu çay :)
Yaz geri mi geldi ne :)

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Merhaba, hoşgeldiniz :)
Teşekkürler siz nasılsınız? Cumartesi günüde mesai mi yapıyorsunuz :)

Teşekkür ederim bende iyiyim. İnsanın kendi işletmesi olduğunda ve bu işletmede fotoğraf camiaa sına hizmet ettiğinde bu işletmenin sahibide ben (işkolik) olunca malasef çalışılıyor. :))
Bu arada avatarınız çok güzelmiş konsepti beğendim ben.

Teşekkür ederim. İyiyim. Sizin bu güzel sohbetlerinizi okuyup daha iyi oluyorum :)