Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
ama öyle bişi değil namastecik :party:

Bursa'da grafiker arayan bildiğiniz bir firma var mı diye sorucaktım ?

Bildiğiniz = herşeyini bildiğiniz...

luccas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Günaydın arkadaşlar

BİR DÜŞ UÇURACAĞIM BU YASAKLI DİYARDAN

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok sıkılım çok çok çok pis bi şekildede ağlayasım var :'( ve bunu nedense buraya yazmak istedim :D:D

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
çok sıkılım çok çok çok pis bi şekildede ağlayasım var :'( ve bunu nedense buraya yazmak istedim :D:D

Hımm, olayı çözümleyelim. Ağlamak istiyorsunuz ve bunu burada yazıyorsunuz. Demek ki ağlama isteğinizi birilerinin bilmesini istiyorsunuz. Bu "birilerinin" kim oldukları önemli değil. Cümle sonunda kullanılan sırıtma ifadeleri de ağlama isteğinizin size ne kadar saçma göründüğünü gösteriyor. Ağladığınızda hissedeceğiniz rahatlama şu an buraya yazdığınızda hissedeceğiniz rahatlamadan daha düşük seviyeli olacak.:D:D:D:D

Evet, sıkıntının insana ne yorumlar yaptırabileceğinin canlı bir örneğini gördünüz.:)

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
Hımm, olayı çözümleyelim. Ağlamak istiyorsunuz ve bunu burada yazıyorsunuz. Demek ki ağlama isteğinizi birilerinin bilmesini istiyorsunuz. Bu "birilerinin" kim oldukları önemli değil. Cümle sonunda kullanılan sırıtma ifadeleri de ağlama isteğinizin size ne kadar saçma göründüğünü gösteriyor. Ağladığınızda hissedeceğiniz rahatlama şu an buraya yazdığınızda hissedeceğiniz rahatlamadan daha düşük seviyeli olacak.:D:D:D:D

Evet, sıkıntının insana ne yorumlar yaptırabileceğinin canlı bir örneğini gördünüz.:)

Hayır ya gülme işaretim neden buraya yazdığımdan kaynaklanıyor. Ve burda kimseyi tanımıyorumki kötü durumda oluduğumu gösteriyim :D neyse ya çalıştıkça açılıyorum :D açıldıkça saçmalıyorum :D:D

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
buradan yetkililere sesleniyoru. Özel üyelik isteğim hakkında neden geri dönüş yapılmadı...
Yoksa beni beğenmiyor musunuz ? :)

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
Açılsın tabiki...

Valla şaka maka biraz önce eski konularıma baktımda ne çok karmaşa çıkarmışım zamanında ya...
Yaşlanıyor muyuz nedir, durulduk artık...

001405076

Acemi Tasarımcı
arkadaşlar merhaba ben bu siteye üye oldum neden derseniz yeni bir merakım var gazete hazırlayıp baskıya göndermek istiyorum. ama nasıl yapacağımı tam bilemiyorum araştırdım ve ben corel draw x4 programını bilgisayarıma kurdum. ama ne yapacağım konusunda araştırma yapmama rağmen yeterince bilgi bulamadım. bana yardım edecek bir arkadaşa ihtiyacım var.

Son düzenleme:

001405076

Acemi Tasarımcı
kuralları okumamıştım özür dilerim. ben konuları araştırırken bunu atlamışım pardon...

Son düzenleme:

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
arkadaşlar merhaba ben bu siteye üye oldum neden derseniz yeni bir merakım var gazete hazırlayıp baskıya göndermek istiyorum. ama nasıl yapacağımı tam bilemiyorum araştırdım ve ben corel draw x4 programını bilgisayarıma kurdum. ama ne yapacağım konusunda araştırma yapmama rağmen yeterince bilgi bulamadım. bana yardım edecek bir arkadaşa ihtiyacım var. bana yardım edecek dostlar beni msn den eklerse sevinirim
ismim ibrahim
yaşım 29
mesleğim öğretmen
msn:..................om

şimdiden yardım edecek arkadaşlara teşekkür ederim

ilk önce forum kurallarını okuyarak işe başlasanız daha iyi olacak forumda corel draw dersleri mevcut o bölümden çalışabilirsiniz

İletişim bilgileri veren üye:

forum kuralları mutlaka okuyunuz

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forum içerisinde iletişim bilgileri belirli alanlar dışında vermek yasaktır.

Flood yapan üye:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki
edit.gif
butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...

Konunun yanlış yere açılması:

Foruma yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yanlış bölüme açılan başlıklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Eğer bu davranışta art niyet fark edilirse üyenin site ile ilişkisi sonlandırılır. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması sorumlunun inisiyatifindedir.…….