Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
canım sıkıldı benim de tatil girdi ya alışkın deilim geçmio bana zaman :D kimsede yok bla bla da baksana ben de tatil boyunca burada olucam galiba...:)

evet herkes tatilin gelmesini bekler bense tatil hiç gelmesin diye uğraşırım :smile: ama malesef zamanı durdurma ve ileri sarma yeteneğim yok :smile: evet malesef kimse yok :sadsmile:

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
malesef planım yok ilk gün büyükleri ziyaret dışında pek renkli bir hayata da sahip değilim zaten :)
senin var mı planın ?

karadumanyeliz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
benim de çok renkli değil aslında bizimde öyle 1. ve 2. günü akrabaları ziyaret ederiz. eş tarafını da gezeceğim için biraz yoğun oluyor. ama 2. günü telefonumu kapatıcam şöle ayaklarımı uzatıp dinlenicem...

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
benim de çok renkli değil aslında bizimde öyle 1. ve 2. günü akrabaları ziyaret ederiz. eş tarafını da gezeceğim için biraz yoğun oluyor. ama 2. günü telefonumu kapatıcam şöle ayaklarımı uzatıp dinlenicem...

anladığım kadarıyla evlisiniz ne güzel :smile:
bir günü kendinize ayırarak da güzel bir dinlenmeyi hak ediyorsunuz tabi :smile:
o bir gün çok keyifli olur umarım :smile:

karadumanyeliz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
anladığım kadarıyla evlisiniz ne güzel :smile:
bir günü kendinize ayırarak da güzel bir dinlenmeyi hak ediyorsunuz tabi :smile:
o bir gün çok keyifli olur umarım :smile:

:D
bayramın 2. günü bir kapatıcam taa pazartesi işe başladığım gün açıcam :DDD şöle 4 gün de anca dinlenirim...

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
:D
bayramın 2. günü bir kapatıcam taa pazartesi işe başladığım gün açıcam :DDD şöle 4 gün de anca dinlenirim...

bir gün gibi algıladım ben de :rofl: evet anca öyle keyfi çıkar sanırım bir de ('kapıdan kovulan bacadan girer' misali) rahatsız eden olmazsa tam olur :rofl:

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
bana müsade bayanlar size iyi sohbetler iyi geceler :)