Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mobilya Afişi-"Zevk Mobilya&Dekorasyon"

fukidesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Umarım Begenirsiniz...:cool1:Yorumları Esirgemeyin...Ayrıca Logoda Benim Tasarımım...
afi1bw6.jpg

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Resimlerin yerleşimi fena değil, fakat bariz tipografik hatalar var... Örneğin sağdaki yazılar ortalı başlık sağa blok. Bu şekilde kullanmamalısınız, Diğer yazılarıda sağa bloklayın çok daha iyi duracaktır. Yazıların fontunuda değiştirip daha okunaklı ve düz bir karakter kullanabilirsiniz. Logo ise çok karışık ve çok fazla efekt kullanılmış, bir bakışta anlaşılamıyor. Çok karışık görünüyor. Adres kısmınada dikkat etmelisiniz. Logo biraz küçülüp adres logoya soldan bloklanabilir ve adres kısmı iki satıra inip aralar kapanabilir. Adres altına gölge kullanmakta iyi bir fikir değil. Bu düzeltemeleri dikkate alırsanız daha şık olacağını düşünüyorum. Emeğinize sağlık.

fukidesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sende abi ne var ne yok çıkardın saol bi daakine dikkat ederim bu arada ben 14 yaşındayım:D

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Resimlerin yerleşimi fena değil, fakat bariz tipografik hatalar var... Örneğin sağdaki yazılar ortalı başlık sağa blok. Bu şekilde kullanmamalısınız, Diğer yazılarıda sağa bloklayın çok daha iyi duracaktır. Yazıların fontunuda değiştirip daha okunaklı ve düz bir karakter kullanabilirsiniz. Logo ise çok karışık ve çok fazla efekt kullanılmış, bir bakışta anlaşılamıyor. Çok karışık görünüyor. Adres kısmınada dikkat etmelisiniz. Logo biraz küçülüp adres logoya soldan bloklanabilir ve adres kısmı iki satıra inip aralar kapanabilir. Adres altına gölge kullanmakta iyi bir fikir değil. Bu düzeltemeleri dikkate alırsanız daha şık olacağını düşünüyorum. Emeğinize sağlık.

sende abi ne var ne yok çıkardın saol bi daakine dikkat ederim bu arada ben 14 yaşındayım:D

Siz ondört yaşındasınız, ben otuz yaşındayım, şimdi bir karşılaştırın bakalım ben size nasıl hitap etmişim, siz bana nasıl karşılık vermişsiniz... Bence uslubumuza dikkat etmelisiniz...

sheker

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gerçektende çok karışık duruyor :(:( ama 14 yaşında birine göre ii sayılabilir (ayrıca Hayalin sana katılıyorum)

djomar

🌱Yeni Üye🌱
Bu işin yaşla ne alakası var anlamadım???
Çalışma bencede karışık olmuş...Bence logo ile resim birbirine girmiş...
Yinede emeğine sağlık,devam edersen daha iyi çalışmalara imza atarsın!!
saygılarımla ömer....

fukidesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
cvp

hayalim nickli abi ben şaka maksatlı öle dedim ve abi dedim hatam varsa özür dilerim

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
hayalim nickli abi ben şaka maksatlı öle dedim ve abi dedim hatam varsa özür dilerim

"hayalin abi" dediğin, Arzu Hanım olacak ;)

Hayalin'in yorumuna katılmakla birlikte, adreste drop shodow kullanmamanı tavsiye ediyorum.
okunurluğu azaltmışsın.
sağ baştaki resimide büyütmelisin.
birde çalışmalarını yayınlarken imzanı bu denli büyütme ;)
ellerine sağlık.

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆

İsmi İle Hitap Etmen Daha mantıklı Diye Düşünüyorum Çünkü Bir Bayana Abi Dediğinin Farkında Değilsin İsmi İle Hitap Edersen gaf Yapmamış Olursun... Kolay Gelsin...

graffix

🌟Usta Tasarımcı🌟
karışık olmuş yazılara gölge vermişin ama zaten okunmuyor daha çok çalışman lazım

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok özür dilerim arzu abla

:) özür dilemekte bir erdemdir. Önemli değil o zaman kardeşim. Uslubumuza dikkat etmemiz gerekir değil mi? O zaman daha iyi anlaşır birbirimizi anlarız. Şimdi çalışmanı düzenleyip tekrar yükle bakalım nasıl olacak. Kolay gelsin.

gulis1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yapabileceğin en kötü hatayı yapmışsın arkadaş...herşey iyi güzelde adres yazısına gölge vermen çok yanlış...