Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dünyanın en yüksek çözünürlüklü fotoğrafı (1474 MP)

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
Dünyanın en yüksek çözünürlüklü fotoğrafların biri olmaya aday olan ABD Başkanı Barack Obama'nın yemin törenini gösteren fotoğraf tam olarak 1474 Megapiksel çözünürlüğe sahip. 2 GB datayı içeren ve 220 karenin bir araya getirilmesi ile oluşan devasa panoramik fotoğrafta Barack Obama'nın yemin törenini yaptığı alan ve izleyiciler görünüyor.

Canon G10 fotoğraf makinesi ve Gigapan robot kamera sehpası kullanılarak David Bergman tarafından çekilen fotoğraf, bugüne kadarki benzerleri arasında en yüksek çözünürlüklü olmaya aday bir kare. Fotoğarf özel bir teknikle çekilmiş ve istenilen bölgesine zoom girilebiliyor. Zoom girildikçe de detaylar daha belirgin hale geliyor. Kisilerin yuzune kadar zoom yapilabiliyor.

Fullscreen Gigapan Viewer

Alıntıdır...(E-mail)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bilgi için teşekkürler bulut..Bazı müşteriler hala cep telefonlarından çektiği fotolarla ürün katoloğu oluşturuyor ya, düşünmek istemiyorum bunları:p..İki uç kesim,..ilginç..

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
Bilgi için teşekkürler bulut..Bazı müşteriler hala cep telefonlarından çektiği fotolarla ürün katoloğu oluşturuyor ya, düşünmek istemiyorum bunları:p..İki uç kesim,..ilginç..

kesinlikle katılıyorum.. bu fotoğrafı tüm ülkeye yaymak gerek :p
paylaşım için teşekkürler Bulut MANASTIR..

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Bence de 'yüksek çözünürlük' budur işte..Teşekkurler paylaştığınız için..

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
sadece neymiş bir bakayım dedim ve ilk zoomda bunu gördüm
güzel düşünülmüş, ama çeken beyefendiye kimse dememiş "aman dikkat, kılın birisi incelemeye kalkar"

123ul5.jpg

aurum63

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.aurum63.com
haberlerde görmüştüm o fotoğrafı, müthiş bir şey ama herkesin orjinal halini açabileceğini zannetmiyorum, makinadan duman çıkar valla :)

selimsolakoglu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
cok güzel fotograflanmış,srl makinalar ile bunu cekmek epey zor olurdu oyüzden
G10gibi panorama mod lu akıllı bir kompak makina kullanmış arkadaş,paylaşım için teşekkürler

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
o kadar kusur kadı kızında da olur :D güzel paylaşım
Bazı müşteriler hala cep telefonlarından çektiği fotolarla ürün katoloğu oluşturuyor ya, düşünmek istemiyorum bunları..İki uç kesim,..ilginç..
:D:D acı gerçekler

berglakin

♾️Grafik Gurusu♾️
benimde ilk zumlamamda dikkatimi ceken bu oldu :)
sanırım incelemeye kalkan o kıllardan biride benim:D
cats5nb4.jpg

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
010101yf4.gif

Bir tane de benden olsun... :)

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Birleşme yerlerinde sıkıntılar var evet:) kimse zoom yapmaz diye düşündüler heralde:)

Furqan54

🌱Yeni Üye🌱
birçok yerinda hata war saymakla bitmez yinede saol paylaştığın için

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
Birtanede benden...
Hata bir değil iki değil belki yüzlerce çıkar birleştirme yerindeki sorunlar... Çekimden çok sanırım önemli olan minimum hatayla birleştirmek

adszapc.jpg

Teşekkürler paylaşım için

ehbayari

🌱Yeni Üye🌱
Vallahi helal olsun Türklüğümüzü gösterdiğiniz için teşekkür ederim çok mutlu oldum inanın. Gerçekten bu ince (kıl) eleştiriler olmasıydı çok üzülürdüm. Görür görmez "nasıl yaparım" diye araştırıp daha iyisini üretmek varken "aman canım neme lazım" diyerek vaktimizi en ince detayları, hataları yakalamak için harcarsak, kısacası adama çamur atarsak vicdani sorumluluğumuzu yerine getirmiş oluruz. Ne demiş bir bilge kişimiz"Teşekkürler Türkiye,her nerede yaşınıyor ve yaşatılıyorsan"