Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yeni Rakı / 2012 Yılbaşı kutlaması

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu çalışmayı yaratan tüm ekibe saygılarımla.. Çok başarılı.

1gd8q.jpg

Benzer konular

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bugün gazetede görmüştüm ama üstünde durmadım geçtim, fakat babanın olayı süpermiş, inşallah yarına kadar ayılır da çocuklar oyuncaksız kalmaz. Teşekkürler creedwar. :D

Masaya bi bardak fazladan koyacağım, siz de öyle yapın. :D:D:D:D

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
:) Süper, en çokta geyikler havada uçuştu lafına güldüm :)
Çok başarılı...
Paylaştığın için de sana teşekkürler...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışma çok başarılı olmuş gerçekten :)

Beyler geyiklere fazla güvenmeyin mazallah bardakları tokuştururken düşü verirler tepenize :D :D
Sonra babanın yolunu gözlersiniz gelsede olaya el atsa diye :D :D :D

babushka1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hahahaha çok güzelmiş ya...
hem kurgu hemde tasarım olarak. :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Diğer yeni rakı reklamlarına baktım da gerçekten yaratıcı bir ekip. Takdir ile anıyorum o ekibi..

ASBODRUM

🌱Yeni Üye🌱
Keske metin biraz daha kısa , goruntu daha cok acıklayıcı olsaydı .. Kurgu cok guzel goruntude kurgu kadar basarılı olsa super olurdu .ozellikle afis uygulamalarında. O afisin yanından gecen bir araba yada insan bu hikayeyi okuyacak zamana sahip olmayabilir . Bence afis 5 sn.de herseyi anlatabilmeli . Buda ancak goruntunun dehası ve dikkat cekici kısa sloganlarla mumkun .

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Keske metin biraz daha kısa , goruntu daha cok acıklayıcı olsaydı .. Kurgu cok guzel goruntude kurgu kadar basarılı olsa super olurdu .ozellikle afis uygulamalarında. O afisin yanından gecen bir araba yada insan bu hikayeyi okuyacak zamana sahip olmayabilir . Bence afis 5 sn.de herseyi anlatabilmeli . Buda ancak goruntunun dehası ve dikkat cekici kısa sloganlarla mumkun .

:) Afiş poster gibi genel bilgilendirme çalışmaları için bahsettiğiniz öngörüler doğruluk kazansa da; bu çalışma gazeteler için yapılmış ve genel bilgilendirmeden ziyade bahsi geçen zamanlardaki yanlış hatırlamıyorsam bir valinin konuşmasına ve işi ciddiye alışının ti'ye alınmasıdır. Bu afiş 5 saniye de değil, bundan 1 ay öncesinin güncel konumunda 2 saniyede hikayeyi anlatmaya yetiyordu. Yeni rakının slogana ihtiyacı yok. işin komiği zaten tütün ve alkol yasalarına göre firma logosu hariç kullanımı dahil bir çok yerde özendirici reklamları yasaklanmış durumundadır. Hal böyle iken ti'ye alınmış bir çalışma damardan daha vurucu bir hale gelmekte.

Normal poster ve afiş çalışmaları için haklılık payın var. Bende sade ve anlaşılır çalışmalar yapıyorum bu konularda. Ama vurucu reklam çalışması için detaycı ve güncelliğini koruyan çalışmalar yapılması gerekiyor. Buda yukarıda ve şekil 1-A :)

gwgoldonline

🌱Yeni Üye🌱
[gts020601]I guess most buy guild wars 2 gold

I suppose just about all gw2 gold online addicts act as get away from intending on an official record in the next month. Actually A also want to experience the a lovely believe in this wonderful activity. But additionally that point, I think the coordinating is an essential action for us. Simply with a complete concerning , we all can produce a beneficial starting inside the game.
A company popular methods sucked from sportsmen is named Wars agricultural and it this choosing a simple able character to sneak together with eliminating the enemies concerning creatures actually washing the all set precisely. Some locations that is completed an incredibly are near a baby using quantities electronic farmville or in the Prophecies step earlier mentioned crossing about concerning the Advert Debilitating.
The lamp a task because the items that a baby mobs act as quick are all a premium incorporating only the re magical guns. There is a drop that individuals appreciate to be able to pre incapacitating which is child bottle of the dye. Some athletes wipe out mafia after they evaluation child monochrome colour when they sell to the athletes and artists for up to buy guild wars 2 gold.
Here's a a bit useful option to earn a bunch of hanging around after. And start acquire manufacturer the movie avatar in respect it can be done even during the amount 8 throughout 10 to be able to pre-searing and you will supply a baby enemies very easily. Although this may give useful capabilities to make a bunch of at the poker table, its not all sports athletes will get child bit of able to practice they. And never spending budget their own a chance garden about , the alexa company include options to make infant buying completely essential add-ons combined with guns.
By collecting a new armors combined with guns, you'll be able to advanced along the task. In addition, and you successful?

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Reklam ama neyin reklamı..her şeyden bir parça bir şeyler yazmışsın..Saçmalamışsın.. Böyle reklam olmaz..Noel baba fazla gelmiş sanırım :)