Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

demir nakliyat logo bakalım begenecekmisiniz

powerangel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilerleme kaydettiysen belirtim yorumlar için şimdiden teşekürler

Benzer konular

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
tasarım gözü rahatsız ediyor emin ol. bu logo küçüldüğünde bu ayrıntıların hiçbiri kalmayacak. ondan sonra en iyi logolar tek veya iki renklidir ne kadar renk o kadar maliyet demektir. sense renk cümbüşüne çevirmişsin ben buna ilerleme diyemem. kızmaca darılmaca yok.

baskici46

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
logo bence olmamış. seruvenist arkadaşımada katılıyorum renk cümbüşü olmuş resmen. ilk bakışta emir diye okunuyor. yol çizmişsin ama yolu çizerken perspektfler kullanmanı öneririm.

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
çizimler gözü çok rahatsız edio serüvenist arkadaşımızın dediklerine katılıyorum bbu kadar ayrntıya gerek sade ve daha hoş tasarımlar çıkarabilirsin kolay gelsin

powerangel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hiç bir zaman kızmam bu konularda benden deneyimli ve bilgilisiniz sonuçta bu işe yeni giriştim sizin yorumlarınız la hatalarımı yanlışlarımı bulma imkanı buluyorum inşallah daha iyilerinide yapacagıma inanıyorum yorumlar için ve beni aydınlattıgınız için teşekkürederim

emredads

🌱Yeni Üye🌱
bence yazı karakterlriyle biraz oynamalısın.logo güzel olmuş.eline sağlık.

powerangel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hocalarım dediklerinizi dikkate alıyorum yeni denemeler yaptın birde bunlara bakarsanız ve hatalarımı bildirirseniz sevinirim

baskici46

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
işi biraz toparlamışsın. renk uyumlarını ve font seçimindede biraz kendini yorarsan olacak bu iş. kolay gelsin..

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
ikinci hoş gözüküo ellerine sağlık valla ben daha güsellerinide çıkarabileceğine inanıyorum... kolay gelsin

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
ikincide biraz iş var gibi. ama renkler kötü. fontu değiş bence. birde bur çalışmandada yol kullanmışsın. bence nakliyatı yolla anlatma. mesela hareket hali efekti verebilirsin. koşan bir hayvan ikonu çalışabilirsin. yada insan. illa yol yada baş harflere takılı kalma. bunlar basit yöntemler.

powerangel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
anladım hocalarım teşekürederim seruven hocan dediklerinizi dikkate alacagım yorumlar için tesekkürederim

"MouSe"

🌱Yeni Üye🌱
mrb bence hepside abartılı ve birazda rahatsız olmuş. bence olgun çizgiler kullanarak daha iyi logo tasarımları ortaya çıkara bilirsin. mesela logonda sadece siyah ve siyaha yakın bir renk kullan bu sayede gözü bu kadar yormaz... BENCE

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşım birazdaha yol alman lazım