Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Renkler Group[hayali logo çalışmam]

keThuda

🌱Yeni Üye🌱
1.logo denemem Corel Kullanıyorm

Amaç bir inşaat firması yaratmaktı (ödev sayılır) ilk aklıma gelen bu oldu, böyle birşeyler çıktı yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum.Bu işte daha çok yeniyim

Benzer konular

blackpearl

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.pdftasarim.com
Bilmiyorum size bu isim mi verildi ama firma adı niye RENKLER ? Bana daha çok boya firmasını andırıyor bu hali ile, inşaat denilince aklıma gelen ilk renk gri mesela.

Gökdelen formunu biraz küçültebilirsin, ve alttaki stunları biraz kısalt derim ben.. GROUP yazısını, gökdelene tam hizala =) biraz özensiz ve aceleye gelmiş sanırım..

Sonra, belki sadece tipografi ile oynayıp, yukarıdaki stunları oluşturabilirsin. İsimdeki harfler son derece uygun. ( N,K,L )

keThuda

🌱Yeni Üye🌱
Bilmiyorum size bu isim mi verildi ama firma adı niye RENKLER ? Bana daha çok boya firmasını andırıyor bu hali ile, inşaat denilince aklıma gelen ilk renk gri mesela.

Gökdelen formunu biraz küçültebilirsin, ve alttaki stunları biraz kısalt derim ben.. GROUP yazısını, gökdelene tam hizala =) biraz özensiz ve aceleye gelmiş sanırım..

Sonra, belki sadece tipografi ile oynayıp, yukarıdaki stunları oluşturabilirsin. İsimdeki harfler son derece uygun. ( N,K,L )

Öncelikle değerli yorumlarınız ve önerileriniz için çok teşekkür ediyorum.. RENKLER ismini ben kendi kafamdan yarattım ilginç ve farklı birşey olmasını istediğim için renk temasını uygulamak istedim... Dediğiniz gibi gri olayını falan da düşünmüştüm :) ama çocuk aklı işte illa farklı olacak =)) GROUP yazısını da dediğiniz gibi uygulayacağım. Acele değil de konsantre eksikliği olduğu bi anıma denk gelmiş.. Herşey için teşekkür ederim dikkate alacağım.