Showroom Website

Web Tasarımı - Showroom Website Sponsorlu Bağlantılar lütfen daha ne degistire bilirim diye söyleyin.. hepsi daha Flash de yapilacak.....

Showroom Website

Showroom Website

Alt 06-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Showroom Website

lütfen daha ne degistire bilirim diye söyleyin..
hepsi daha Flash de yapilacak..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ygtblt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ygtblt

Webmaster / Ankara

Alt 23-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
herşey süper hatta siteyi bana atarsan bende başka birşey için kullanabiliim Showroom Website
Bu mesajdan alıntı yap
grapphist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grapphist(28)

Grafiker / Konya

Alt 23-08-2008 #3
son derece güzel olmuş eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 23-08-2008 #4
çok güzel emegie saglık
Bu mesajdan alıntı yap
erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-08-2008 #5
hocam tasarım güzel olmuş ellerine sağlık ta, logo çok alelade durmuş orada, belki biraz daha ufaltılıp, hafif ışıltılıp sol tarafa taşınabilir, birde alignment a önem verilebilir... nitekim diğer rahatsız edici yan da numaralar, kötü duruyorlar yahu, daha güzel yapabilirsin tahminim.. kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
Portoloz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Portoloz

Grafiker / Ankara

Alt 23-08-2008 #6
bu tasarımı templateslerin içinde gördüm desem bana kızar mısın yada yanılıyor muyum :S yada bi yerden esinlendin mi diye sorsam?
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-08-2008 #7
Gördüğüm şey cok nezih bir çalışma flash da bu çalışmanın boyutunuda merak ediyorum dogrusu görsellik tamam sıra gelmiş kodlamaya Showroom Website
Bu mesajdan alıntı yap

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-08-2008 #8
Gördüğüm şey cok nezih bir çalışma flash da bu çalışmanın boyutunuda merak ediyorum dogrusu görsellik tamam sıra gelmiş kodlamaya Showroom Website
eğer imajlar dışarıdan çekilecekse, ürünler vs.. swf in boyutu action'larla beraber bence en fazla 20-30kb falan olur... imajlarıda katsam olaya olsun 100-120kb, tek ekranda görünür imajlar için konuşuyorum elbet Showroom Website
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-08-2008 #9
eğer imajlar dışarıdan çekilecekse, ürünler vs.. swf in boyutu action'larla beraber bence en fazla 20-30kb falan olur... imajlarıda katsam olaya olsun 100-120kb, tek ekranda görünür imajlar için konuşuyorum elbet Showroom Website
hımm okadar düşük olabiliyormu ? bilmiyordum. tamamen flash bir site en az 4-5 mb olabiliyordu o açıdan sormustum. kendi sitemde flashla ucan kelebek yaptım kendimce Showroom Website 80 kb tutmustu onuda dısardanmı cagırsak ne Showroom Website
sağol kardeşim verdiğin bilgiler için Showroom Website öğrenmek lazım bu çağırma olayını Showroom Website
Bu mesajdan alıntı yap

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-08-2008 #10
hımm okadar düşük olabiliyormu ? bilmiyordum. tamamen flash bir site en az 4-5 mb olabiliyordu o açıdan sormustum. kendi sitemde flashla ucan kelebek yaptım kendimce Showroom Website 80 kb tutmustu onuda dısardanmı cagırsak ne Showroom Website
sağol kardeşim verdiğin bilgiler için Showroom Website öğrenmek lazım bu çağırma olayını Showroom Website
web sitesinin kodlanma aşaması çok önemlidir, optimizasyon bayağı mühim.. 4-5mb sadece animasyon olan, video içermeyen bir site için çok çok fazla bence.. photoshoter adlı bir site var, bayağı eskiden yaptığım, toplasan 300kb lik bir site ki imajlarda içine gömülü.. ( Bu arada bu photoshoter sitesini benden sonra birileri ellemiş, tasarımında içine etmiş biraz, şimdi ne haldedir site boyutu bilmiyorum heheh )

imajları dışardan çağırmak mühim, neden dersen site açılırken adam 10saat beklemesin elbet, gelecek ürünün başına hafif bir yükleniyor ibaresi eklenir, orada kaybedilen 3-5sn kullanıcı için çok önemli değildir. Kelebek mevzuuna gelince vektörel bir çalışma ise o kadar tutmaması lazım ama bitmap ler içeriyorsa normaldir..

nitekim şuan YoungCreator sitesi üzerinde çalışıyorum, henüz yapıyorum yannız, saçmalar bazı linkler çalışmaz olabilir, alt sayfaları html i vs. ile 100kb..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
showroom, website