Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
teşekkür ederim beyfendi :) kalvaltınızı yaptınız mı yapmadıysanız buyrun beklerim :)

bir bardak çay, iki üç çatal peynir, üç adet zeytin ve dört dilim domates kahvaltımda olanlardı. Şükür doydum tabii.
Nazik davetiniz beni çok duygulandır dı. Tahinli çörekler uçuşuyor gözümün önünde :D

gnrglr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.twitter.com
bir bardak çay, iki üç çatal peynir, üç adet zeytin ve dört dilim domates kahvaltımda olanlardı. Şükür doydum tabii.
Nazik davetiniz beni çok duygulandır dı. Tahinli çörekler uçuşuyor gözümün önünde :D

gelseydin alırdım ben sana tahinli çörekkkkk :rofl:

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
gelseydin alırdım ben sana tahinli çörekkkkk :rofl:

vallaha serin bir yerde güzel de olurdu kahvaltı etmek...
Kahvaltı için sağlam yenmeli derler.
O uyku mahmurluğuyla insanın ağzında büyüyor lokma yaa zorla yiyorum vallaha. Senin de öyle mi?

gnrglr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.twitter.com
vallaha serin bir yerde güzel de olurdu kahvaltı etmek...
Kahvaltı için sağlam yenmeli derler.
O uyku mahmurluğuyla insanın ağzında büyüyor lokma yaa zorla yiyorum vallaha. Senin de öyle mi?

ben pek sevmem kahvaltı yapmayı :) zorla bişeyler yerim, genelde de peynirli poaça. Evdeyken de tatlılı şeylerden yiyip doymaya çalışırım. Pek aram yok yani kahvaltıyla :sadsmile:

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben pek sevmem kahvaltı yapmayı :) zorla bişeyler yerim, genelde de peynirli poaça. Evdeyken de tatlılı şeylerden yiyip doymaya çalışırım. Pek aram yok yani kahvaltıyla :sadsmile:

Aslında sabah kalkıp şöyle bir kaç kilometre yürüyüp aradan bir saat geçtikten sonra kahvaltı masasına oturulduğunda keşfettim ki ben tazmanya canavarı kesiliyorum :D
İşe gelineceği için vakit çok az o nedenle yenemiyor kahvaltı. Bende aynı senin gibiyim yani :)

gnrglr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.twitter.com
Aslında sabah kalkıp şöyle bir kaç kilometre yürüyüp aradan bir saat geçtikten sonra kahvaltı masasına oturulduğunda keşfettim ki ben tazmanya canavarı kesiliyorum :D
İşe gelineceği için vakit çok az o nedenle yenemiyor kahvaltı. Bende aynı senin gibiyim yani :)

ben yorgun olmazsam akşamları yemekten sonra yürüyorum ama sabahları kalkmak zor geliyor gerçekten. Dünde kitabı okucam diye kaç saat uykusuz kalmışım. Sabah acayip zorlandım :rofl:

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
hoşbulduk sen bensiz buralarda çok takılıyormuşsun :D olmuyor evladım böyle insan annesinin elini bırakıp gezermi :D

El eleee sen beni buraya bırakıp gidiyorsun, uslu çocuğum işte bi yere ayrılmıyorum. Sen eve para kazan hem çocuk sahibi olmak kolay mı sanıyorsun :D

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
hoşgeldin hasan :D:D

sonra yersinki yediklerini eritirsin :D