Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me

MVR

🌱Yeni Üye🌱
rica ederim dostum ne dimek :) sinyorittalar şekerittolar :) h.g ifindimm :D

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
uyandık zaten :emo1: nasılsın sinyorita, keyfin yerinde demi ;)

ilk defa biri bana şeker parem dedi. Bu anı ölümsüzleştirmeliyim. kıpırdama :D :sanat:

hemen bitirde yolla bakalım nasıl yapmışsın hepimiz görelim iyi işte yoğunluk var ama ben kıpırdamamaya kararlıyım :D

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
rica ederim dostum ne dimek :) sinyorittalar şekerittolar :) h.g ifindimm :D

Dıp çıs dıp çıs dıp çıs, sabah sabah ne gürültü ettiniz beee :rofl:

sağol kardeşim hoşbulduk. Kolay gelsin...

hemen bitirde yolla bakalım nasıl yapmışsın hepimiz görelim iyi işte yoğunluk var ama ben kıpırdamamaya kararlıyım :D

kıpırdama sakın, sonra bulanık çiziyorum :D :sanat:

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
Dıp çıs dıp çıs dıp çıs, sabah sabah ne gürültü ettiniz beee :rofl:

sağol kardeşim hoşbulduk. Kolay gelsin...

kıpırdama sakın, sonra bulanık çiziyorum :D :sanat:

kıpırdamıyorum ama böle durdukça kırıze giriyorum :D:D
denizzz dövme yaptırmaya karar verdim ama sıkıntım var isim yazdırıcam bulamadım bence sen bana yardım ederssin :D:D

yazı konusunda nasıl yazıdrmalıyım :D

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
kıpırdamıyorum ama böle durdukça kırıze giriyorum :D:D
denizzz dövme yaptırmaya karar verdim ama sıkıntım var isim yazdırıcam bulamadım bence sen bana yardım ederssin :D:D

yazı konusunda nasıl yazıdrmalıyım :D

Lem ben de resmini yapıyorum dilim dışarda :D, :sanat: gülme bak sırıtık oluyo resim :rofl:

Dövme yapmayı hiç düşünmedim, ama yaptırsam ve isim yazdırsam DENİZCEM yazdırırdım. Bu nedenle sende sakın benim gibi denizcem yazdırma olmaz, LİSİAA yazdır :D...Ama DENİZCEM ismini japonca karakterle yazdırırdım. Sebebini sorma bilmiyorum. Ama o alfabe çok hoşuma gidiyor. ;)
Yanlız bir uyarım daha var, zamanla insanların dövmelerinden sıkıldıklarını gördüm. Bu nedenle dövmeni aynaya baktığında görmeyeceğin bir yere yazdırmanda fayda var.

ben resim yapmaya devam ediyorum :sanat: saçlarında ne uzunmuş çiz çiz bitmiyor :D

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
Lem ben de resmini yapıyorum dilim dışarda :D, :sanat: gülme bak sırıtık oluyo resim :rofl:

Dövme yapmayı hiç düşünmedim, ama yaptırsam ve isim yazdırsam DENİZCEM yazdırırdım. Bu nedenle sende sakın benim gibi denizcem yazdırma olmaz, LİSİAA yazdır :D...Ama DENİZCEM ismini japonca karakterle yazdırırdım. Sebebini sorma bilmiyorum. Ama o alfabe çok hoşuma gidiyor. ;)
Yanlız bir uyarım daha var, zamanla insanların dövmelerinden sıkıldıklarını gördüm. Bu nedenle dövmeni aynaya baktığında görmeyeceğin bir yere yazdırmanda fayda var.

ben resim yapmaya devam ediyorum :sanat: saçlarında ne uzunmuş çiz çiz bitmiyor :D

ne yazdıracağımı biliyorum sadece ne karekterli olacağını karar veremedim :D
yok göremiyeceğim bi yere yaptırıcam zaten bu bir kesin :D ama bitanesi kesinlikle bileğimde damarın üstüne :D:D

hadi ya kaç saat oldu.

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
ne yazdıracağımı biliyorum sadece ne karekterli olacağını karar veremedim :D
yok göremiyeceğim bi yere yaptırıcam zaten bu bir kesin :D ama bitanesi kesinlikle bileğimde damarın üstüne :D:D

hadi ya kaç saat oldu.

tamam bitti yaaa :rofl:
şimdi bu resmi saklıyacağız, ben öldükten sonra çok para edecek çook :D
resmin ismini de koydum Monalisiaa :D

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟

ne diceğimi bilemiyorum :D:D
daha önce hiç bir kişi bu kadar iyi resim çizmemişti :angel:
normal fotoğraflarımdan bile daha iyi olmuş :D
ellerine sağlık denizcem sen süper bir ressamsın :alkis::alkis:
hele şu arka fondaki dağlar beni benden aldı defalarca tebrik ederim seni :clapping:

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
ne diceğimi bilemiyorum :D:D
daha önce hiç bir kişi bu kadar iyi resim çizmemişti :angel:
normal fotoğraflarımdan bile daha iyi olmuş :D
ellerine sağlık denizcem sen süper bir ressamsın :alkis::alkis:
hele şu arka fondaki dağlar beni benden aldı defalarca tebrik ederim seni :clapping:

sağolasın lisiaa, sende bu resimde oradaki evin arka tarafında iskemlede oturup dağları seyrediyorsun, oradasın yane :D tabii evin arkasında olduğun için görünmüyorsun. :wink:

Resmimin adı Monalisiaa dicekler monalisiaa nerede , bende evin arkasında dağları seyrediyo dicem :D

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
sağolasın lisiaa, sende bu resimde oradaki evin arka tarafında iskemlede oturup dağları seyrediyorsun, oradasın yane :D tabii evin arkasında olduğun için görünmüyorsun. :wink:

Resmimin adı Monalisiaa dicekler monalisiaa nerede , bende evin arkasında dağları seyrediyo dicem :D

evet farketmez ismi bu mükemmel resme ne ad verirsen ver kesin tuttulur :D:D

ee bira ara ön plandada ben olursam sanki dahada iyi olabilir :D
saçların ne kadar uzunmuş çiz çiz bitmiyor dedin dasğlarlamı karıştırdın ? :D:D:rofl::rofl:

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet farketmez ismi bu mükemmel resme ne ad verirsen ver kesin tuttulur :D:D

ee bira ara ön plandada ben olursam sanki dahada iyi olabilir :D
saçların ne kadar uzunmuş çiz çiz bitmiyor dedin dasğlarlamı karıştırdın ? :D:D:rofl::rofl:

Saçlarını şapkayla örtmeyi düşündüm sonra, bak demekki hava sıcak. nerden anladık? çünkü yelpazen var ;) nasıl olmuş :D Böyle oturuyorsun orada işte :emo1: :sanat:

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟

Saçlarını şapkayla örtmeyi düşündüm sonra, bak demekki hava sıcak. nerden anladık? çünkü yelpazen var ;) nasıl olmuş :D Böyle oturuyorsun orada işte :emo1: :sanat:

tam benlik olmuş ellerine sağlık yine harikalar yaratıın :D:D