Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Düşünmem lazım:D

Mızıkçılık yaparım:D Başa ben geçecem ya :D

tamam başa sen geç kabul. ama büyük başın büyük dertleri olur haberin olsun mesela küçük bi örnek= bütün gün tlf susmam ve millete laf atmak zorunda kalırsın sonra araba kullanırsın :) sonra eğitim veririsin kimi yerlerde pc kullanmasını bile bilmeyen insanlar var.... bular küçük örnekler hee birde herşeyin dört dörtlük olmasını isteyen müdürümü saymıyorum tabi

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
tamam başa sen geç kabul. ama büyük başın büyük dertleri olur haberin olsun mesela küçük bi örnek= bütün gün tlf susmam ve millete laf atmak zorunda kalırsın sonra araba kullanırsın :) sonra eğitim veririsin kimi yerlerde pc kullanmasını bile bilmeyen insanlar var.... bular küçük örnekler hee birde herşeyin dört dörtlük olmasını isteyen müdürümü saymıyorum tabi

E şey aslında ben biraz daha düşeneyim:D:D:rofl::rofl:

şöyle yapalım :D artevil sen patron ol biz elemanların :D sen başta bekle :D biz demonla gezeriz :D :D olmaz mı ?

Remzi'nin fikri daha cazip geldi:D:D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
şöyle yapalım :D artevil sen patron ol biz elemanların :D sen başta bekle :D biz demonla gezeriz :D :D olmaz mı ?

valla şuanda 4 tane elemanım var ama onlar şirketteki işleri anca yetiştiriyorlar :) yani eleman değilde asistan olsanız daha iyi olur gibime geliyor :p

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Yok caymadım ya :D başa geçme fikrinden tırstım:D:D asistan teklifini kabul ediyorum artdevil:D:rofl::rofl:

hmm tamamdır o zaman ama dediğim gibi biraz fazla uğraşırım bak amaç senin gelişmen ;)

artevil banada teklif edermisin asistanlık :D 2den fazla almıyorsun ama dimi :D :angel:

tamamdır. zaten bütün şehirlere ben kendim yetişemicem yakında yurt dışınada açılıyorum zaten
mesela şöyle yapabiliriz bölge temsilcisi yaparız nasıl fikir ama ;)

lucasgursaka

🏆Pro Tasarımcı🏆
hmm tamamdır o zaman ama dediğim gibi biraz fazla uğraşırım bak amaç senin gelişmen ;)

tamamdır. zaten bütün şehirlere ben kendim yetişemicem yakında yurt dışınada açılıyorum zaten
mesela şöyle yapabiliriz bölge temsilcisi yaparız nasıl fikir ama ;)

ben tek :D şey edemem işe iyi giremem :D bi kişi daha versek benim yanıma ????

karaböcek

🏆Pro Tasarımcı🏆
selam millet :) bi selam verim çıkim dedim hadi iyi geceler :)

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑