Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bir rölyef tasarımı

baris_ircan

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar merhaba ben sitenin yeni üyesiyim ve bu siteyi çok beğendim.bilgi paylaşımı açısından çok yararlı bir site.ben amatör bir grafikerim.birçok amatör çalışmam oldu.şimdi benden daha deneyimli olan arkadaşlarımdan bir isteğim olacak.bir tanıdığım benden duvar rölyefi istedi.şimdi şöyle düşünün bir cafeniz var ve duvarını komple kapsayacak bir resim koyacaksnız.gelen insanlarda sıcak bir ortam uyandıracak ve bakanın gerçekten bir cafede olduğunu hissetirecek bir çalışma olması gerekiyor.ilgilenecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.ben bu konuda birkaç çalışma yaptım ama pek fazla başarılı olmadım.tasarımlarınızı bekliyorum.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlar merhaba ben sitenin yeni üyesiyim ve bu siteyi çok beğendim.bilgi paylaşımı açısından çok yararlı bir site.ben amatör bir grafikerim.birçok amatör çalışmam oldu.şimdi benden daha deneyimli olan arkadaşlarımdan bir isteğim olacak.bir tanıdığım benden duvar rölyefi istedi.şimdi şöyle düşünün bir cafeniz var ve duvarını komple kapsayacak bir resim koyacaksnız.gelen insanlarda sıcak bir ortam uyandıracak ve bakanın gerçekten bir cafede olduğunu hissetirecek bir çalışma olması gerekiyor.ilgilenecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.ben bu konuda birkaç çalışma yaptım ama pek fazla başarılı olmadım.tasarımlarınızı bekliyorum.

Yeni üye olduğunuzdan sitemizdeki yardım mantığını anlayamadığınızı düşünüyorum. Bu sitede kimse sizin arkadaşınıza bedeli olmadan bu çalışmayı yapmaz yapmasıda doğru olmaz. Siz çalışmalarınızı bizimle paylaşırsanız emin olun ki yorumlarımızla sizi yönelendirerek daha doğru bir iş çıkarmanızı sağlayabiliriz. Fakat lütfen bu şekilde emeklerimizi bedavaya getirmeyiniz ki mesleğimizin de değeri düşmesin.

federal046

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

arkadaşım yeni üyesin madem, bu tür başlıklarda açılan konulara bakınmanı tavsiye ederim. burada sadece yapılanlar üzerinde yorum yapılıyor. yapılacaklar için değil, varsa ürünün yayınla, konu hakkındaki görüşlerimizi yazalım ama kimsenin senin için çalışma yapacağını tahmin etmiyorum. şahsım adına ben yapmam.

kolay gele

baris_ircan

🌱Yeni Üye🌱
yanlış anlaşılmasın benim burda bişeyleri bedavya getirmek gibi art niyetim yoktur.forumun kurallarını ise yeni üye olduğum için bilmiyorum fakat çalışmamı nasıl görüntüleyebilirim.corel de yaptığım bir çalışma.dosyayı hangi formatta göstermeliyim.yardımcı olursanız sewinirim

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Vektörel bir programla çalıştığınız dosyayı bitmap yani pixel tabanlı bir formata (örnk: *.jpg, *.gif, *.bmp) dönüştürüp her hangi bir resim paylaşım sitesine yükleyerek bizlerle paylaşabilirsiniz.

Resim/fotoğraf paylaşımı hakkında bilginiz yoksa Foruma Resim Yüklemek? link ine tıklayarak bunu öğrenebilirsiniz.