Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yüz maskesi logosu lütfen yorumunuzu esirgemeyin.

mustad

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Öncelikle logo için biraz ön bilgi verim. Bu logo yüz maskesi olacak bir yosun ürünü için tasarlandı. Bu yosun mavi-yaşil alg grubuna ait. Cildi yenileme, pürüzleri giderme ve bir anti-aging (yaşlanmayı geçiktirme) özelliği olan %100 doğal bir ürün. Hiçbir kimyasal madde içermiyor. Ambalajı ise 6x8 cm boyutlarında küçük bir aliminyum jelatin. Jelatinin arkaplanı ise gümüş m e t a l i k gri. Bu logo benim için çok önemli, çok etkileyici ve akılda kalıcı olması gerekiyor. Lütfen forumda yeniyim diye yardımlarınızı yorumlarınızı esirgemeyin.
Teşekkür ederim.

NOT: Bu logo üzerine mi gitmeliyim, yoksa başka bir logo mu düşünmeliyim?

algamask.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
logonun sloganı yüzünüzdeki güzellik ama logonun ifadesi palyaço şirketi gibi. bence konsepte uygun değil. vellayı örnek al bence

jumba jookiba

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba,

yakalamaya çalıştığın mutlu bir yüz ifadesi sanırım fakat biraz karmaşık olmuş. daha sade bir biçimde o ifadeyi yakalamaya çalışabilirsin gerekliyse. bir de renklere dikkat.

iyi çalışmalar.

eburumeysa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mesela o kocaman dudak gibi görünen pembe bölge yerine sade güzel bir dudak koy bence,

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet suratı dahada belirginleştirmelisin

mustad

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İyice kafayı yedim galiba. Aşağıdakilere de bir bakıp yorum yaparsanız çok sevinirim.

algamaks5cm4.jpg

algamaks6.jpg

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
mask'in sonundaki k ini kuyrugunu azcık aşağıya uzatarak "yüzünüzdeki güzelik" biraz aşağıya inebilir.
Ters duran a ilk a hızasında yukadari çikabilir. g ile birlikte g biraz büyütülebilir. Sonra tamamlacıyı yeni yüz ifaledeleri denenebilir. (Orjinal olsun biraz.)

mustad

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mask'in sonundaki k ini kuyrugunu azcık aşağıya uzatarak "yüzünüzdeki güzelik" biraz aşağıya inebilir.
Ters duran a ilk a hızasında yukadari çikabilir. g ile birlikte g biraz büyütülebilir. Sonra tamamlacıyı yeni yüz ifaledeleri denenebilir. (Orjinal olsun biraz.)

Yorumlarınız ilk yaptığım için mi? Yoksa sonraki gönderdiklerim için mi? Sizce bu tasarımda devam etmeli miyim? Yüz ifadelerinin konumu ne olmalı? Teşekkür ederim.

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Kızmanıza gerek yoktu, hata yaptıysam özür, ben bu konuda size göre çok yeniyim. Yavaş yavaş öğreneceğim İnşallah.

Benim kızdığımı nerden çikartiyor sunuz? :D
Ben gayet sevimili sevecen cana yakın sevimli sempatik bisiyim:) (itarazi olan varmi?)

Ben fontu begendim...

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
bence algs yazısını daha sade bir fontla yazarsan daha hoş ve sade durur,bide 2,kadının saçında kullandn yeşil gereksz bence tamamen gri olabilir saç.

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
İyi yoldasın bak daha güzel şeyler çıkmaya başladı ortaya birazcık daha ıkınırsan olacak bu iş:)

mustad

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlarınızdan sonra bu hale getirdim. Lütfen eleştiri ve yoruma devam edin. Teşekkür ederim.
algamaks8.jpg

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
doğru yolda ilerlemeye devam ediyosun
"yüzünüzdeki güzellik" yazısınıda siyah yazarsan daha süper olur

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
bence 2.ama dedim gibi tekrar söylüyorm algsde sade bir font kullan ve alttaki yazı siyah olsn.

mustad

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sade şu şekilde oldu? ne dersiniz? Daha iyi bir fikri olan?

algamaks10.jpg