Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mine Güzellik Salonu A5 tek yüz broşür

Hexen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlarınızı bekliyorum, çalışma yapılan broşür hatırı sayılır bir semtte fakat büyük imkanlara sahip olmayan küçük çapta bir yerdir.
mine.jpg

midyat

🌱Yeni Üye🌱
yazı rengi ile zemin aynı renk olmuş zemin güzel yazı karakterini ve rengini değiştirirsen daha güzel olur bence :))

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
çalışma iyii gibii duruyo ama eksikleri var tabi.
1-) fotograf çok fulu baskıda bu daha çok kaybolur bunu göz önüne almalısın.
2-)Kagıt cinside önemli.Bunuda göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim.
3-)yazılar ise çok pasif kalmış yani varya yok arasında bişi degiştirisen daha iyi olabilecegini düşünüyorum.
genel itibariyle iyi emeginize saglık..

esraBACI

🌱Yeni Üye🌱
çalışma bence gayet sade ve hoş.Yalnız bişey sorucam arkadaslar bu fotografları nerden buluyorsunuz.baskı için 300dpi olması şart diye biliyorum.

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Yazılar çok geri planda kalmış..yazı fontunuzu ve rengini değiştirmenizi tavsiye ederim..Birde Manikür, pedikür diye başlayan pragrafının neden ilk satırın bir tab ilerden başladığını anlıyamadım? Başarılar.

Hexen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler arkadaşlar mesleğinizi paylaşmadığım halde mutlu oldum:) eksikliklerimi görmem çok iyi oldu. Tab vererek cümleye başlamak evet saçma olmuş :) resimleri interetten buluyorum özellikle min.300dpi arıyorum e tabi bulması biraz zaman alıyor. Ama böyle bir forumda sanırım değerli tasarımcı arkadaşlarımız sayesinde aradığımızı bulmamak mümkün olmaz.saygılar.