Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ybs matbaa kartvizit

gece_ay_isigi_

🌟Usta Tasarımcı🌟
hertürlü yorumlarınızı bekliyorum...

kartsn.jpg

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Öncelikle elinize sağlık. Kartvizit kurumun kurumsal kimliğinin bir parçasıdır. Kurumsal kimliği olmayan firmalarda tabiki kartvizit kullanabilirler fakat ben nedense kartviziti, kartvizit gibi düşünmek gerektiğine inanıyorum. Firmanın ne işler yaptığı hakkındaki bilginin kartvizitte değilde, ilgili broşürle yapılması gerektiğini düşünüyorum. Bu sebeplede kartvizitin de amacına ulaşacağına inanıyorum...

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yunusa kesinlikle katılıyorum. Sektörümüzün çeşitliliğini tek bir alana empoze edersek bir kısırdöngünün içine gireriz.
Firmanın logosu boğulmuş durumda biraz kurtarılmalı ordan diye düşünüyorum.

gece_ay_isigi_

🌟Usta Tasarımcı🌟
Öncelikle elinize sağlık. Kartvizit kurumun kurumsal kimliğinin bir parçasıdır. Kurumsal kimliği olmayan firmalarda tabiki kartvizit kullanabilirler fakat ben nedense kartviziti, kartvizit gibi düşünmek gerektiğine inanıyorum. Firmanın ne işler yaptığı hakkındaki bilginin kartvizitte değilde, ilgili broşürle yapılması gerektiğini düşünüyorum. Bu sebeplede kartvizitin de amacına ulaşacağına inanıyorum...

Yunusa kesinlikle katılıyorum. Sektörümüzün çeşitliliğini tek bir alana empoze edersek bir kısırdöngünün içine gireriz.

Patronun dediği olur :) koymak istemezdim bende teşekkürler yorumlarınız için...

iksir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

Evet katılıyorum, bence de logoyu biraz rahatlatmak lazım... :)
Çalışma sade ve güzel. Yalnız yazı karakterini değiştirmeni öneririm, bence dik bir font kullanırsan daha güzel olur. Başarılar...

gece_ay_isigi_

🌟Usta Tasarımcı🌟
Evet katılıyorum, bence de logoyu biraz rahatlatmak lazım... :)
Çalışma sade ve güzel. Yalnız yazı karakterini değiştirmeni öneririm, bence dik bir font kullanırsan daha güzel olur. Başarılar...

teşekkürler dikkate alacağım

dr.grfk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
öncelikle kartvizit yapıyoruz, el ilanı yapmıyoruz, adres, telefon, ve isimden ibaret olması gereken bir kartviziti bu şekilde doldurup el ilanı statüsüne getiren mantığını hiç bir zaman anlamış değilim (burda çalışmayı yapan arkadaşa bir lafım yok bunları isteyen patronuna ve patronunun zihniyetindeki insanlara lafım)

çalışma detaylarına gelirsek:
öncelikle ilk bakışta corel'de çalıştığın bariz bir şekilde anlaşılıyor nedeni ise kullandığın font, standart corel başlanğıç fontu avan.... bunun yerine farklı bir font kullanmanı tavsiye ederim, bu tarz bir iş için "futura bk" uygundur diye düşünüyorum, ayrıca %80-90 tram olarak verdiğin kısımları logodaki gibi turuncu olarak verirsen kartvizit bence kendini daha fazla gösterecektir. ayrıca yazılarıda tram olarak değil turuncu olarak denemende fayda var.

hakanpelin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.grafiktasarimevi.com
çalışma güzel olmuş elinize sağlık.
siyah renk benim her zaman favorimdir tabiki yerine göre
arkadaşların dediklerine katılıyorum bu bir kartvizit önemli olan tlf adres bilgileridir ama napalımki herkes böyle düşünmüyor.

kullandığınız fontları değiştirmenizi tavsiye ederim siyah zeminde daha dik ve biraz daha bold bir font kullanırsanız yazılar boğulmaz.
üst taraftaki grafik tasarım v.s yazıların turuncu kullanabilirsin bir tanesini bold diğerini normal yaparak daha şık olabileceğini düşünüyorum.