Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

1001 Oto Logo

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
Otomobil aksesuarları ve yedek parçalar satan bir fimaya onay alınmak üzere yapılmış olan 3 çalışma.

1001ty8.jpg

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
1 numara çok şirin olmuş.. bence yazıların üzerindeki boyutu kaldır.. bi dene bakalım nasıl duracak.. eline sağlık..

yasinerbu

🌱Yeni Üye🌱
1. eniyisi
2. de arabanın arkasında ki ateşle biraz daha oynamalısın özellikle araba ile ateşin birleştiği kısım
3. deki zarlara bi anlam veremedim.

yinede güzel olmuşlar eline sağlık

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
o zarlar klasik bir dikiz aynası süsüdür. fillerde yada gerçek hayatta mutlaka farkında olmasan bile görümüşündür. ki dediğim gibi burası oto aksesuarları satan bir firma. yani zar kesinlikle doğru tercihlerden biri. Bu arada alevleri arabadan çıkıyormuş hissi vermeye çalışmadım arkadaşlar. Araba ile alevleri birbirinden bağımsız olarak düşünün.

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
haha :D siteden bişiler alırken vermesinide bilelim pls. bi kaç çalışmaya yorum mesela...

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
1 güzel gibi ama ben
3 numarayı damalı bayrak üzerinde görmek isterim.
Aksesuvarlar genelde spor tarzda olduğundan ilgi çeker.

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
damalı bayrak! evet :D tşk, hiç düşünmemiştim.

halukoz

🌱Yeni Üye🌱
bende siteye yeni üye oldum pek anlamam ama fikrimi bende söyliyim katılım olsun. pls

ben genel baktıgımda neden kırmızı,beyaz,sarı , daha pastel renkler değil 2 numara cok batone sıradan olmuş 3 numara ustunde durmalısın bence ama zarlar benımde hozuma gıtmedı ne kadar da dıkız aynasına asılan süsler olsada 3 ncü seceneğe arabayı ekler denilen gibi bir de dama şerit veya damalı finish bayrak tarzı bırsey koyarsan daha başarılı olur gibi geldi bana

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
kırmızı ton aşkı simgelediğinden oto parça ve aksesuarlar la dolu bir firmada uygun bir renk olur. Otomobil aşkı... bu yüzden 3 logoda da bu renk üzerinde durdum. sarı renk de tamamen benim kırmızı tona göz yakıştırmam... beyaz da gayet doğal bir renk, özel bir sebebi yok. ama dediğin gibi 3 numara üzerine varyasyonlar çalışıyorum. şuan için benimde favorim 1.

creades

🌱Yeni Üye🌱
Amblem&Logotype lar üzerine bu kadar senaryo yüklemek ne kadar dooru. bu kadar ayrıntılı işler: Amblem&Logotype olmaktan çıkıp resimli roman'a dönüşmüyormu? Amblem&Logotype bir firmayı yada ürünü sade,net ve anlaşılır biçimde markalaştırmak değilmidir.ve de otolara sadece aksesuar olarak "zar" takılmazki!! örneğin eskiden otolarda çok sıkca raslanan CD asarlardı...çok fazla hermkez tarafından bilinmeyen yada her bakana göre değişik anlamlar yüklenen objeler dooru değil bence...Amblem&Logotype her bakana aynı şeyi anlatabilmeli (bence)...

mgrafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
1 numara okeydir kardeş....eline sağlık

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
Amblem&Logotype lar üzerine bu kadar senaryo yüklemek ne kadar dooru. bu kadar ayrıntılı işler: Amblem&Logotype olmaktan çıkıp resimli roman'a dönüşmüyormu? Amblem&Logotype bir firmayı yada ürünü sade,net ve anlaşılır biçimde markalaştırmak değilmidir.ve de otolara sadece aksesuar olarak "zar" takılmazki!! örneğin eskiden otolarda çok sıkca raslanan CD asarlardı...çok fazla hermkez tarafından bilinmeyen yada her bakana göre değişik anlamlar yüklenen objeler dooru değil bence...Amblem&Logotype her bakana aynı şeyi anlatabilmeli (bence)...

Senaryo? Amblem&Logotype sadece firmayı ve ürünü markalaştırmak için değildir. Amblem&Logotype firmanın nüfus cüzdanıdır. Hiç kimse bunun aksini iddaa edemez. Bu bir gerçek. Ve bir nüfus cüzdanında sadece isim soyisim yazmaz. Senin senaryo diye nitelendirdiğin diğer bilgilerde vardır. Ve tabi bu arada Amblem&Logotype yaparken çalışmanın net ve anlaşılır olmasıda şart değildir.
Otolara sadece zar takılmazki demişsin. Aslında haklısın, oraya zardan başka cd dir, karınca duasıdır, nazar boncuğudur, kedi köpek figürleridir, antin kuntin diğer zımbırtıları da mı eklemeliyimdim?! Bir seçim yapmışım ve zar kullanmayı tercih etmişim. Bunda eleştirilcek bir nokta yok dostum (bence) :lol:

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
countryman bana yazacak birşey bırakmamışlar zarlar bence güzel olmuş ama damalı görmeyi bende isterim
benim arabdada vardı zarlar hatta sibolarında bilee zarlı kapaklar vardı ahhh ahhhhhh 1987 doğanım benim özledim arabamı
yaşlıydı ama benimkafada arabaydı be

coskun_ert

🌱Yeni Üye🌱
logoyu tasarlarken, bu firmanın sektöründe ki müşteriler ne ile etkilenir diye düşünmeli ve bir de logo tasarımı yapılan firmanın bu sektöredeki hedefleri ve misyonu ve vizyonu çok önemli. bu iki ögeyi kelimelerle ifade edebilen her firmaya bir logo tasarlanır

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
1-3 derler 2 demezler 2de araba alevlerle butünleşmemiş....vs..

1.şirin hoş ama aksesuar annamnda bişey taşımıo
3 numara çok guzel font arabayla sankı guzel zarlar süper olmus yazıların altına 2 satırlık damalı bayrak vardır ya ondn koyarsan bence daha hoş bi logo olucaktır... (Fikrimce...)

bence 3le oynarsan olur :)