Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Anladım.Sessiz gördüğüm için sordum.Rahatsız olanlar okumasınlar özgürlük diye bişey var.Sanırım burası Bla Bla.Yok imla kuralları.Yok resimler.Blanın girişinde resimlerle yorum yapmayın.İmla kurallarına uyun uymayanları uyarın gibi bi tabir mi varda ben bilmiyorum.Burası bi nevi deşarj yeri değil mi?yoksa ben yanlış mı biliyorum?bence öyle.Rahatlamak için giriyoruz blaya buranında tadı olmayacaksa sters atamayacaksak kasılacaksak ne anlamı kaldı ki.İnsanları anlayamıyorum bazen adı üstünde Bla Bla.Daha net açıklaması var mı bilmiyorum?
Sağlık olsun ne diyelim...

Çok doğru söylüyorsun, sonuçta burada insanlar mutlu, düzeyli ve de hoş vakit geçimek ister, kimseye hakaret ve şahsına kötü bi sözümüz yok olamaz da amaç eğlenerek, sohbet ederek güzel vakit geçirmek. Bu benim değil sitenin yararına bi durum, benim bla bla'nın cıvıl cıvıl olmasından dolayı bi çıkarım olamaz sadece güzel arkadaşlıklarım olur o da bana yeter zaten.

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bla bla ya fotoğraf eklenmesi ile ilgili kısıtlayıcı bir kural yoktur.Yeterki kişileri aşağılayıcı ve rencide edici fotoğraf ve mesajlar olmasın.
Fakat diğer bölümlere, ki özellikle çalışma dosyalarının yüklendiği bölümlere konu ile alakası olmayan görseller yüklemek pek hoş olmasa gerek.Eğer böyle bir rahatsızlık forum adminlerine iletilmişse mutlaka size gerekli olana ve yeterli açıklama yapılmıştır.

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
konuyu tam okuyamadım ama anladıgım kadarıyla martıne karsı bırseyler soylenmıs. Kım soyledı bılmıyorum ama BlaBla dıger arkadasında dedıgı gıbı ınsaların stres attıgı bır yer. en azından ben oyle oldugunu dusunerek haraket edıyorum.. ve soylenılen ne ıse yanlıs dıye dusunuyorum

lucasgursaka

🏆Pro Tasarımcı🏆
konuyu tam okuyamadım ama anladıgım kadarıyla martıne karsı bırseyler soylenmıs. Kım soyledı bılmıyorum ama BlaBla dıger arkadasında dedıgı gıbı ınsaların stres attıgı bır yer. en azından ben oyle oldugunu dusunerek haraket edıyorum.. ve soylenılen ne ıse yanlıs dıye dusunuyorum

selim abi sana katıldığımı arz ederim :D

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
ozel mesajlarına bakmanıda ben rıca ederım:)

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Düşünüyorum da,
acaba şikayet eden kişinin,
bla bla nin neşesinden rahatsız olma nedeni,
kendi mutsuzluğunu daha net görmesi olmasın sakın :anlamsiz:

Bence bize katılmalı.. Her şey daha hafifleyecek onun için o zaman :rofl:

Arkadaşlar merhaba :D ve akabinde güle güle :rofl:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bla bla ya fotoğraf eklenmesi ile ilgili kısıtlayıcı bir kural yoktur.Yeterki kişileri aşağılayıcı ve rencide edici fotoğraf ve mesajlar olmasın.
Fakat diğer bölümlere, ki özellikle çalışma dosyalarının yüklendiği bölümlere konu ile alakası olmayan görseller yüklemek pek hoş olmasa gerek.

Çok haklısınız, inkar etmiyorum yaptığım bazı konular oldu fakat konuyu açan arkadaşlarım da bu durumdan hiç şikayetçi olmadılar. Keşke rahatsız olanlar bizzat konunun içerisinde belirtmiş olsalardı bende dikkat ederdim.

AyseV

🌟Usta Tasarımcı🌟
:crying::crying::crying: PHPden nefret ediorum , nefret ediorum :crying: :crying::crying::crying::crying:

sevgiden-iz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Evet şikayet edenler için başka seçenekler de var. Bu konuya girmemek gibi.

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
hayırdır arkadaşlar kim kimden neden rahatsız olmuş konuyu kaçırdım :S

bu arada herkes nasıllar bakalım

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Evet şikayet edenler için başka seçenekler de var. Bu konuya girmemek gibi.

Çok doğru konuyu açan rahatsız değil ise hatta mutlu ise diğerleri paylaşılanları indirisin amaç o değil mi zaten benim resimlerle ilgilenmesin. Keşke o konuları bulup da yayınlasam burada yazılanlara bi baksanız sitem eden var mı? Neyse daha fazla uzatmayacağım yoksa sonum iyi olmayacak.

hayırdır arkadaşlar kim kimden neden rahatsız olmuş konuyu kaçırdım :S

bu arada herkes nasıllar bakalım

Vay hocam hala yerinde sayıyorsun yok mu gezi programı? :D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
var var merak etme ;) hemde çok yoğun bir program sanırım haftaya çıkacam bi aksilik olmazsa ve yaklaşık 10 il var elimde :D artık yaa van'a kadar ulaşacağım bilginize gelmek isteyen varsa yerim var :) olmadı artık çekebildiğim kadar fotoğraf gönderirim :)

lucasgursaka

🏆Pro Tasarımcı🏆
Amanın valla bu sefer :D kenetlendik muhalefet olan taraf yok :D:D :D :rofl:
dostluk.jpg

• Beğen
Tepkiler: Nur