Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

''Ressam'' Adolf Hitler

Hades

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.artniyetli.net
Ke80Q.jpg

Dünya tarihindeki önemli dönüm noktalarından birisine imza atmış bulunan Adolf Hitler'in aynı zamanda bir ressam oldugunu birçok insan bilmiyordur.

Sanırım onun ressam yönünün pek fazla bilinmemesinin nedeni çok açık. Bunlar Adolf Hitler'e ait bazı çalışmalar. Açıkcası dikkate değer calışmalar.

Benzer konular

grafikim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
resim sanattır dolu dizgin bir ruhun çalışmaya yansımasıdır. böyle bir şahış böyle bir sanat ruhu ama dünyaya yansıyışı.. belkide keşke sanatıyla tanısaydı dünya bu şahsı...

çok teşekkürler...

mc_mrt

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.gravideo.org
Hades Verdiğin Bilgiler İçin Teşekkürler, Dediğin Gibi Bir Çok Kişi (ben) Adolf Hitler'in Ressam Olduğunu Bilmiyodur.

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence dunya uzerıne gelmış ılgınc bır ınsan. bana gore bırcok faydası olan bır ınsan. yaptıkları pek takdır edelecek seyler olmasada bence ınsanlıga kazandırdıgı bır cok seyı var onun....

ressam oldugunu cıdden yenı ogrendım. ama dıger kazandırdıklarını soyle bı hatırlayalım ıstersenız....

genetik muhendisliği, atom hakkında calışmalar, radarların keşfi, tıpbbı gelısmelerın bır çoğu, wolksvagen ve sabun sanayıne olan organık hammadde ıhtıyacı karsılanması :)

yınede bu adamı saygı ıle dusunmeye calısıyorum

Ali KASAPOĞLU

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alikasapoglu.com
Ayrıca İngiliz Winston Churchill'de ressamdı..Zaten teknoloji ve bilimde yaşanan bir çok ilerlemenin kaynağı 2.Dünya savaşına dayanır...
Fotoğrafta gözlerine bakarsanız o asiliği ve Gamalı Haç'ı bütün dünyaya yedirme arzusunu sezinleyebilirsiniz...ve arıca;
''İlk önce bütün yahudileri bir adada toplamayı ve hapsetmeyi düşünüyodum fakat araştırmalarımın sonucu yahudilerin ne kadar tehlikeli olabileceğini anladım ve hepsinin acilen katledilmesi kararını aldım''

sözleri beni dumur etmiştir..

Son düzenleme:

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
Güzel Bir Paylaşım Teşkkürler

arsiarma

🌱Yeni Üye🌱
TARİHİ BİR NOT...hitler israil devletinin kurulması ve dünya yahudilerinin bu topraklara göçünü hızlandırmak için gerçek yahudiler tarafından finanse edilen bir paravandı.sadece o kamplarda israil oğullarından olmayan sonradan yahudi olan topluluklara uygulamıştır..en yakınındaki yaverinden tutun da emrınde ona hizmet eden bilim adamlarının çoğu yahudi idi .yahudiler bu organzasyonu başarıyla bitirdiler şüanda hitler sayesinde bir israil devleti var...

paranerdelebowskİ

🌱Yeni Üye🌱
TARİHİ BİR NOT...hitler israil devletinin kurulması ve dünya yahudilerinin bu topraklara göçünü hızlandırmak için gerçek yahudiler tarafından finanse edilen bir paravandı.sadece o kamplarda israil oğullarından olmayan sonradan yahudi olan topluluklara uygulamıştır..en yakınındaki yaverinden tutun da emrınde ona hizmet eden bilim adamlarının çoğu yahudi idi .yahudiler bu organzasyonu başarıyla bitirdiler şüanda hitler sayesinde bir israil devleti var...

Soykırım sonrasında yahudilerin en büyük rüyası olan ‘’Siyonizm’’ gerçekleşmiştir.=)

grafifun

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kesinlikle katılıyorum. bu günki yahudi devletinin varlığının sebebi adolf hitlerdir.

dt

🌟Usta Tasarımcı🌟
hitlerin çok zeki ince düşünen biri olduunu biliyodum ama ressamlığını hiç duymamıştım.hakkattende keşke dünyaya iyi yönleriyle tanıtsaydı kendini.

napiim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
böyle birisi ressam olsa ne olur böyle köpeklerin güzel yanlarını bile görmemek gerekir

oxo

🌱Yeni Üye🌱
bence dunya uzerıne gelmış ılgınc bır ınsan. bana gore bırcok faydası olan bır ınsan. yaptıkları pek takdır edelecek seyler olmasada bence ınsanlıga kazandırdıgı bır cok seyı var onun....

ressam oldugunu cıdden yenı ogrendım. ama dıger kazandırdıklarını soyle bı hatırlayalım ıstersenız....

genetik muhendisliği, atom hakkında calışmalar, radarların keşfi, tıpbbı gelısmelerın bır çoğu, wolksvagen ve sabun sanayıne olan organık hammadde ıhtıyacı karsılanması :)

yınede bu adamı saygı ıle dusunmeye calısıyorum

''sabun sanayine organik hammadde ihtiyacı'' zuaha :)

Durumu bu şekilde algılarsak Albert Einstein da dünyaya oldukça zarar vermiş bir insandır. Ne diyelim insanların iyi taraflarıda var kötü taraflarıda. Belki de iyi veya kötü diye birşey yoktur. Sadece bir şekilde bazı insanlar kabuklarının içinde kalamazlar ve bir şekilde dünyayı değiştirirler belki tam olarak hayal ettikleri şekilde olmaz sadece...

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
kavgam kitabinda bir sure bu isten para kazandigindan bahsetmisti memur olmamak icin kopegi guzel cizmis nedense

Ressam Halil ŞİKAR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Resimlerinde Ölesiye bir yanlızlık ve tekil unsurlar ! :( Sabun sanayiine katkılarından sözedilmiş :) A.Mendel'inde genetik bilimine katkılarını övmelimiyiz acaba ?:( yaşlı sakat yada bazı ayrımlarından dolayı insanları canlı canlı incelemek ne kadar doğru acaba .Bu çok tatsız bir konu.Otoritesinin altında bir ezilmişlik kendini ilklerine kadar hissettiriyor o zavallının yaşamında.

Ali KASAPOĞLU

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alikasapoglu.com
Resimlerinde Ölesiye bir yanlızlık ve tekil unsurlar ! :( Sabun sanayiine katkılarından sözedilmiş :) A.Mendel'inde genetik bilimine katkılarını övmelimiyiz acaba ?:( yaşlı sakat yada bazı ayrımlarından dolayı insanları canlı canlı incelemek ne kadar doğru acaba .Bu çok tatsız bir konu.Otoritesinin altında bir ezilmişlik kendini ilklerine kadar hissettiriyor o zavallının yaşamında.

evet eziklik duygusu vardı.
boyu 1.60 dı.zamanında sanat akademisine girmek için viyanalara gelmiş ve çizimleri akademik düzeyde bulunmadığı icin reddedilmiş. çok büyük hayalkırıklığına uğramış bunu yenmek için ve bir yere ait olma duygusunu tatmin etmek için askere girmiş. ondan sonrası belli işte hırsıyla nerelere gelmiş. eğer viyana sanat akademisine kabul edilseydi o hırsla iyi bir ressam olabilirdi.hitleri geri çeviren akademi sorumluları savaşin sorumlusu olarak yargılansalar yeridir yani..
işte babası Alois ve annesi Klara Hitler...

Alois_Hitler.jpeg

389px-KlaraHitler.jpg

Son düzenleme:

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
Adolf Hitler gerçekten bir efsane ben çok seviyorum nedense kendisini

sheker

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben kendisinin ressam olduğunu biliyordum fakat kendisini sevmediğim için resimlerini hiç aratırmamıştım :( ama güzel çalışmaları varmış teşekkürler Hades

akifim

🌱Yeni Üye🌱
şahsen bende bilmiyordum hitlerin bu yonunu ama resimlerini gorunce kendi kendime keşke hep resimle ugraşsaymış dedim

ibram-84

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Adolf Hİtlerİn Resam Oldugunu Bİlİyorsumm Ama Bu Kadar Becerİklİ Olduklarini Bİlmİyordummm:d

garizma

🌱Yeni Üye🌱
karikaturist akademi sorumlusunun ne kadar günahı var bilemiyorum ama onunda kendine göre haklı oldugu bir acıklaması vardır... ama yinede ressamlıktan hayvandan daha aşagı olmaya giden bir süreç ... kader demek gerekir sanırım. güzel çizmiş kendini , annesinin masum yüzünü kendine yansıtamamış aynaya bakıp o köpeğimi çizmiş bilemedim ... iyi benzetmiş.