Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İtalyan tasarımcıların tasarladığı Coca Cola şişeleri.

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
içinde böcek suyu var.. yıllarca içtim. şimdi midem kalkıyor. altın şişede verseler istemem!

Söz konusu böcek olunca neden uzak duruyoruz...
Bütün gün etle besleniyoruz kocaman ineği kesip yiyoruz tavuk yiyoruz pişmemiş bir çok et tüketiyoruz yani ne bileyim tonla hayvan tüketimi yaparken böcekten neden tiksiniriz ki...
Eminim toplumda böcek yeme alışkanlığı olsaydı bu normal olsaydı günlük hayatta satılıp sofrada ikram edilseydi belki bu düşünceden vazgeçerdik.
kola içerken böcek düşünmek beni hiç etkilemiyor :S
bende mi tuaflık var :D

prosperity

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Söz konusu böcek olunca neden uzak duruyoruz...
Bütün gün etle besleniyoruz kocaman ineği kesip yiyoruz tavuk yiyoruz pişmemiş bir çok et tüketiyoruz yani ne bileyim tonla hayvan tüketimi yaparken böcekten neden tiksiniriz ki...
Eminim toplumda böcek yeme alışkanlığı olsaydı bu normal olsaydı günlük hayatta satılıp sofrada ikram edilseydi belki bu düşünceden vazgeçerdik.
kola içerken böcek düşünmek beni hiç etkilemiyor :S
bende mi tuaflık var :D
tamamen beslenme alışkanlığı ile ilgili :) ben böcek yemem, annem ve babam da yemez, onların anne babaları da yememiş :D

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
tamamen beslenme alışkanlığı ile ilgili :) ben böcek yemem, annem ve babam da yemez, onların anne babaları da yememiş :D

vejeteryan bir kişiyi anlıyorum ama vejeteryan olmayıpda damak tadı haricinde ayrım yapanları anlamıyorum.
tadını beğenmemek farklı bir şey tabi belkide böceklerin harika bir tadı vardır bence denemek gerek:angel:

ailede bir ilk olmak adına denemelisin :angel:
tiksindiğin için zor ama belkide sonuç güzel olur :angel:

prosperity

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
vejeteryan bir kişiyi anlıyorum ama vejeteryan olmayıpda damak tadı haricinde ayrım yapanları anlamıyorum.
tadını beğenmemek farklı bir şey tabi belkide böceklerin harika bir tadı vardır bence denemek gerek:angel:

ailede bir ilk olmak adına denemelisin :angel:
tiksindiğin için zor ama belkide sonuç güzel olur :angel:

vejeteryan değilim. danayı diriyken görsem gıdığından ısırasım gelir :D ama böcek! görüntü kötü be kardeşim.. yediği içtiği de belli değil :) deneyeceğimi sanmıyorum. ama tükettiğim kolalara bakarsak hatırı sayılır şekilde tüketmişim bilmeden..

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
vejeteryan değilim. danayı diriyken görsem gıdığından ısırasım gelir :D ama böcek! görüntü kötü be kardeşim.. yediği içtiği de belli değil :) deneyeceğimi sanmıyorum. ama tükettiğim kolalara bakarsak hatırı sayılır şekilde tüketmişim bilmeden..

böceklerin görüntüsü çok ta kötü değil :D
bir gün deneme imkanım olursa nasıl bir tadı olduğunu sizinle de paylaşırım :angel:

n_TR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
böceklerin görüntüsü çok ta kötü değil :D
bir gün deneme imkanım olursa nasıl bir tadı olduğunu sizinle de paylaşırım :angel:

böcekten izole edilmiş bir ortamın varmış gibi konuşmuşsun.
tutun bir hamam böceğini atın tavaya miss.. :p yorumlarınızı bekliyorum:)

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
böcekten izole edilmiş bir ortamın varmış gibi konuşmuşsun.
tutun bir hamam böceğini atın tavaya miss.. :p yorumlarınızı bekliyorum:)

Her türlü canlıyı yetirin yerim demedim ama yemek istemediğimiz nedenlere göre yorum yaptım...

tadını beğenmediğim yada vucuda zarar verecek olan canlıların haricinde bir çok böceği tavaya atıp kızartıp yiyebilirim :D
Tatlarını denemekte fayda var.
Bunları yiyen insanlar var dünyada onların kalıpları ve bizim kalıplarımız arasında fark var benim anlatmak istediğim bu :)

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Amaç proteinse şayet buna sahip bir sürü besin sürüsüne bereket mevcut zaten..
He, birey illada farklı olmak istiyorum diyorsa, pılını pırtısını toplayıp Tayland, Yeni Gine veya Japonya 'da yaşayarak, kendini bu ülkelerin yaşam standartlarına çok rahat uydurabilir :D

Ben zaten bir böcek yiyiciyim :)
Yazın kirazların içine bakmadan indiriyorum mideye :D:D:D

Sanırım Colanın akıbeti de böyle olur, yumarım gözümü lıkır lıkır ohhhh :D:D:D

Cümleten afiyet olsun ;)

Son düzenleme:

n_TR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Her türlü canlıyı yetirin yerim demedim ama yemek istemediğimiz nedenlere göre yorum yaptım...

tadını beğenmediğim yada vucuda zarar verecek olan canlıların haricinde bir çok böceği tavaya atıp kızartıp yiyebilirim :D
Tatlarını denemekte fayda var.
Bunları yiyen insanlar var dünyada onların kalıpları ve bizim kalıplarımız arasında fark var benim anlatmak istediğim bu :)

hamam boceği o kalıbı sağlıyorsa uğur dündara dava açarım.:p
yıllarca gelişimimize engel oldunuz fırınlardan hamam böceği toplayarak diye.. :D

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
hamam boceği o kalıbı sağlıyorsa uğur dündara dava açarım.:p
yıllarca gelişimimize engel oldunuz fırınlardan hamam böceği toplayarak diye.. :D
:D
uğur dündara o programı ben sundurmadım bundan ben mesul değilim :angel:
benim fırınım olsa ve baskına gelseydi
lütfen bir tadına bakın diye yüzsüzlük yapabilirdim :D

n_TR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
:D
uğur dündara o programı ben sundurmadım bundan ben mesul değilim :angel:
benim fırınım olsa ve baskına gelseydi
lütfen bir tadına bakın diye yüzsüzlük yapabilirdim :D

Tabi h.böceği'nin öyle bir yararı olmadığından sıkıntı yok.:)
yani ağız tadın için bakabilirsin de abartmamakta fayda var:p