Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Serez Lojistik

screwshell

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kendi şirketimiz için yaptığım logo. Yine siyah kırmızı ve beyaz.
En önemliside kartal :p
Beşiktaşlıyızdıır :)

serezlojistik400x450ys4.jpg

serezlojistik2500x306nv2.jpg

ohikayedekimal

🌱Yeni Üye🌱
kusura bakma arkadaşım ama Türkiyede bu logo gitmez.TAnınmazsın.Konunun çok dışında.Sade bişeyler yapmaya bak derim.

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Daha çok otomobil markası yada ingiltere soylularının armalarını andırıyor ve belkide bu yüzden antipatik duruyor. Birde logoda fazla degrade kullanılması taraftarı değilim.

I3oI2a

🌟Usta Tasarımcı🌟
ve ben sundan yanayım logolarda oldukca degradeye girmemeye calısırım. bence sende girme baskılı materyallerinde cok soruun yasarsın...

screwshell

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben memnunum şahsen. Görsellik bnm açımdan çok önemli.
Herşeyi kuralına göre oynamam. ;)

yilmazlar

🏅Acemi Tasarımcı🏅

sonunda benim gibi bir tasarım anlayışı olan birisiyle karşılaştım. kuralları ve kalıpları yıkan özgür bir beyin.

yaptığın logoyu çok beğendim bir logodan öte bir arma gibi duruyor. eminim şöförleriniz bu armayı göğüslerinde gerine geerine taşıyacaklar ve sizin kamyonlarınızı kullanırken gurur duyacaklardır. böyle bir his uyandırıyor. hatta dövme bile yapabilirler.....

screwshell

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sonunda benim gibi bir tasarım anlayışı olan birisiyle karşılaştım. kuralları ve kalıpları yıkan özgür bir beyin.

yaptığın logoyu çok beğendim bir logodan öte bir arma gibi duruyor. eminim şöförleriniz bu armayı göğüslerinde gerine geerine taşıyacaklar ve sizin kamyonlarınızı kullanırken gurur duyacaklardır. böyle bir his uyandırıyor. hatta dövme bile yapabilirler.....

teşekkür ederim ;)

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com

görsellik bir tasarımcı için herzaman çok önemlidir. ama mühim olan alakasız bir görsellik yaratmak değil alakalı bir görsellik yaratmaktır. firmanıza bir logo çalışmışsınız ve bu logoyu tuttuğunuz takıma göre şekillendirmişsiniz. bu yapılabilecek en büyük amatörlüktür. nedeni ise ticari işlerde ilerlemek isteyen ibir insan asla takımsal inanışsal şeyleri kullanmaz. sadece beşiktaşlıları hedeflemiyorsanız tabi. tasarım görsel olarak güzel ama işinizi hiç ifade etmiyor. tasarım sadece görselden ibaret değildir en iyi tasarım ihtiyaçlarınıza en iyi cevap veren tasarımdır. saygılar

screwshell

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
amatörlük derken ? umrumda değil :)

Ben tasarımlarımda sevdiğim figürleri vs.. vs.. kullanmayı çok severim. Szi hiç kullanmazmısınız ?
Kartal bnm için çok önemlidir. Sonuçta bu benim zevkim. Kimseyi ilgilendirmez. Dilediğim şekilde çalışmalarımı yapıyorum Ama nşunu yaparsam amatörlük olur şöyle olsa böyle olsa off falan diye kendimi kasamam hiç. Gözüme ne hoş geliyorsa ve o andaki psikolojime göre düzenliyorum

Ben bu şekilde çalışmaktan memnunum kimse beğenmek zorundada değil :)

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
amatörlük derken ? umrumda değil :)

Ben tasarımlarımda sevdiğim figürleri vs.. vs.. kullanmayı çok severim. Szi hiç kullanmazmısınız ?
Kartal bnm için çok önemlidir. Sonuçta bu benim zevkim. Kimseyi ilgilendirmez. Dilediğim şekilde çalışmalarımı yapıyorum Ama nşunu yaparsam amatörlük olur şöyle olsa böyle olsa off falan diye kendimi kasamam hiç. Gözüme ne hoş geliyorsa ve o andaki psikolojime göre düzenliyorum

Ben bu şekilde çalışmaktan memnunum kimse beğenmek zorundada değil :)

ozaman çalışmanız yanlış yerde yayınlıyorsunuz. burada logo yayınlamadaki amaç elştirileri almak içindir. madem kimsenin çalışmalarınızı beğenmesi konusunda bir kaygınız yok neden yayınladığınızı anlayamadım. ozaman alını kullanını direkt. ama size tavsiyem biraz pazarlama iletişimi ve görsel iletişim birde vaktiniz varsa kurumsal kimlik hakkında bişeyler okuyun. saygılar

screwshell

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hiç bişeyi okumama gerek yok. Eleştiriye ok ama bu şekilde aşağılamak vb.. sözlerinizi umursamam kusura bakmayın...

Sizede saygılar.

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
ben sizi aşağılamadım. bunları nerden çıkarıyorsunuz. sadece tavsiyede bulunuyorum. kusura bakmayın ama bence biraz gurur meselesi yaptınız bu işi.

yilmazlar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben sizi aşağılamadım. bunları nerden çıkarıyorsunuz. sadece tavsiyede bulunuyorum. kusura bakmayın ama bence biraz gurur meselesi yaptınız bu işi.

kusura bakmayın ama siz biraz kırıcı eleştiriyorsunuz. ayrıca logoyu da eleştirmiyor, "şöyle ya daha iyi olur" gibi birşey de demiyor, "kaldır onu çöpe at, hiç olmamış, kurumsal değil vb." tarzda aşağılayıcı ifadelerde bulunuyorsunuz. bunu bana da yaptınız bu arkadaşa da. :(:(

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
kusura bakmayın ama siz biraz kırıcı eleştiriyorsunuz. ayrıca logoyu da eleştirmiyor, "şöyle ya daha iyi olur" gibi birşey de demiyor, "kaldır onu çöpe at, hiç olmamış, kurumsal değil vb." tarzda aşağılayıcı ifadelerde bulunuyorsunuz. bunu bana da yaptınız bu arkadaşa da. :(:(

sizde intikamci elestiriyorsunuz benim sana soyledigim logo orneklerini incelersen ise yarar ve benzeri kelimeleri aynen bana kullaniyorsunuz. Emin olunki o pdf ler telefonumda bile kayitli. Ancak senin bana yaptigin elestiride oneri yok sadece intikam var.Bunun sende farkindasin. Bu ise yeni baslamissin bende herkes gibi sanada yardim etmek istedigimi soyledim hatta senin icin cizerim bile dedim sen bana kalkmis daha postmodern tarzim var bilmem ne. O kadar berbat calismalarina bile oneride bulunmaya calistim elimden geldigi kadar onemlide degil. Ama daha yolumun cok oldugunu hatirlattigin icin sagol.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑

Bilemiyorum kuraldan ne anlıyorsunuz. Fakat bizlerin bahsetmeye çalıştığı kurallar baskı ve algı vb... kurallardır. Yoksa kimsenin şahsi bir kuralı söz konusu bile olamaz.

Merak etmeyin kimsenin kimseyi aşağılamasına biz grafikerler.net ekibi yöneticisinden üyesine izin vermeyiz. Bu konuda şüphenizbile olmasın. Fakat yapılan yorumları sadece beklentiniz doğrultusunda olmadığında neden bunu aşağılayıcı olarak algılıyorsunuz ben bunu anlayabilmiş değilim.

yilmazlar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sizde intikamci elestiriyorsunuz benim sana soyledigim logo orneklerini incelersen ise yarar ve benzeri kelimeleri aynen bana kullaniyorsunuz. Emin olunki o pdf ler telefonumda bile kayitli. Ancak senin bana yaptigin elestiride oneri yok sadece intikam var.Bunun sende farkindasin. Bu ise yeni baslamissin bende herkes gibi sanada yardim etmek istedigimi soyledim hatta senin icin cizerim bile dedim sen bana kalkmis daha postmodern tarzim var bilmem ne. O kadar berbat calismalarina bile oneride bulunmaya calistim elimden geldigi kadar onemlide degil. Ama daha yolumun cok oldugunu hatirlattigin icin sagol.

ben sana şaka yapmıştım st_anger. bunu anlamadıysan kötü olmuş. sen benden daha bilgilisin, ama senin dediğin tarzda bir espri yapayım demiştim. rahatsız olduysan hemen sileyim onu yada değiştireyim??

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben sana şaka yapmıştım st_anger. bunu anlamadıysan kötü olmuş. sen benden daha bilgilisin, ama senin dediğin tarzda bir espri yapayım demiştim. rahatsız olduysan hemen sileyim onu yada değiştireyim??

iide kardes bi gulucuk koysana bende saka oldugunu anlayim :) vallahi sana yardim etmek istiyorum. Sunu ciz de ciziym ya ayipsin.

screwshell

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
oyyy noluyor ya :)
bunu neden bu kadar çok abartıyorsunuzki. Ben aşağılayıcı buldum varmı daha ötesi.....
Saygılar...

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
arkadaşlar görüşlerinize saygı duyuyor ve size karışmıyorum bu saatten sonra. sizi kesinlikle aşağılamadım kaldır bunları çöpe at demedim. dediğimi gibi düzeltilecek logo vardır düzeltilmeyecek logo vardır. ben size bu güzel olmuş elinize sağlık desem size yani yılmazlar arkadaşa diyorum iyilik etmiş olmam aksine kötülük etmiş olurum. çünük hataların çok logoda. konununun sahibi siz sırf birşeyi öyle görüyorsunuz diye o şey öyle olmaz. ben size hakaret etmedim. sadece yaptığınız logo firmanızla uyuşmuyor bunu dile getirdim. ama belliki sin neyi nasıl görmek istiyorsanız öyle kabul ediyorsunuz onun için artık susuyorum iş hayatınızda başarılar diliyorum.

ohikayedekimal

🌱Yeni Üye🌱
kibritcan 'dan daha aşağılayıcı konuşanlar da varmış. Yazık oldu çocuğa hâlâ sürgünde sanırım