Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

(error)corel de kayıt sorunu..lutfen yardımm

hknpower

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba arkadaslar.. corel de katalog yapıyorum.fakat son duzenlemelerı yapacagım. dosyayı artık save lemıyor.. error verıyor.asagıda resmını gonderıyorum.lutfen yardımcı olurmusunuz..
2 gundur bulamadım sebebını.yarın cörvlemem gerekıyor..
bu dosyayı hata veren backup dosyasını sıldıgım halde yıne dosyayı bulup aynı hatayı verıyor..

RapidShare: Easy Filehosting

RapidShare: Easy Filehosting

https://rs241cg.rapidshare.com/files/127546286/5155475/a.jpg

https://rs371tg.rapidshare.com/files/127547261/1660048/aa.jpg

MehmetBaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
Verdiği hata TEMP klasörünün ya da dosyayı kaydetme yerinin dolu olduğu yönünde (ki genelde TEMP klasörü yüzünden olur)... İsterseniz o klasörü boşaltıp tekrar deneyin...

Şuan verebileceğim cevap budur... bilgim dahilinde... TEMP klasörü nerde derseniz sorun onu da söyleyeyim naçizane... kolay gelsin...

Moderatör tarafında düzenlendi:

user82

🌟Usta Tasarımcı🌟
yada ozelliklerde temp klasorunu yerini değiştirin harddiskinizin daha buyuk ebatlı kısmıyla

gecerin

🌱Yeni Üye🌱
mrblar

bendede sorun var ama error falan demiyor yaptığım çizimleri kayıt etmiyor kopyalama ve kesim ve yazım yapmıyor corel 14 kullanıyorum 15 gün önce falan yüklemiştim acaba demo falanmıydı anlamadımki yardımcı olursanız sevinirim temp dosyamda boş :c/windows/temp başka yerde yok demi temp arkadaşlar

MehmetBaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
"C:\Documents and Settings\M... D...\Local Settings" içinde de var TEMP klasörü... Oradakini boşaltacaksınız... Eğer bu klasörü göremiyorsanız "Araçlar, Klasör Seçenekleri" nden "Gizli ve Sistem Dosyalarını Göster" seçeneğini aktif hale getiriniz... Kolay gelsin...

...

hknpower

🏅Acemi Tasarımcı🏅
4 cevap yazılmış ancak bunları goremıyorum.okuyamıyorum.. cevap yazanlara tesekkur ederım.. insallah açılır bıran once sıte ıle ılgılı sorun yasıyorum ama..

hknpower

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mehmetbaran hocam cok tesekkurederım verdıgınız bılgıler ıcın.. bu temp dosyasını buldum fakat ıcerısınde onemlı bır dosya bulunurmu.bosalttıgımda bazı programlara zararı olurmu?

MehmetBaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
İçindekilerin tamamını silebilirsiniz... Hiç bir sakıncası yok, hiçbir programa zarar gelmez... Sadece klasöre zarar vermeyin (ismini, yerini değiştirmeyin)...

Kolay gelsin...

delta

🌱Yeni Üye🌱
temp kalsörü zaten zararlı atık dosyaların bulundauğu yerdir silmekte bir sakınca yok ama kaydedememe sorununu tam ablıyamadım ancak kaydedeceğin bilgiyi yeni bir sayfaya çekip denersen düselir büyük ihtimalle

abaq

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
abaq.deviantart.com
temp kalsörü zaten zararlı atık dosyaların bulundauğu yerdir silmekte bir sakınca yok ama kaydedememe sorununu tam ablıyamadım ancak kaydedeceğin bilgiyi yeni bir sayfaya çekip denersen düselir büyük ihtimalle

temp dosyaalrı zararlı atık dosyalardan ziyade bilgisyarın anlık işlermlere kulalndığı geçici dizin dosyaalrıdır yani bir zararı yoktur.
arada bir temizlemek gerekir

ayrıca 3 hafta önce sorun oluşmuş ama bu sorunlarla tekrar karşılaşan arkadaşlar için ek bilgi.

silmeden önce eğerki özellikle iptal etmemiş iseniz corel draw buraya backup ve auto backup alır

yani işinizin büyük ksımını zaten kurtarmıştır bu dosyaları başak bir klasöre kopyalayıp öyle silin.

hatat bu dosyaları kurtarın yeni bir corel draw açın ve kontrol edin, beni idare eder derseniz farklı kaydedin ve restart çekin tempi boşaltın.

ayrıca tavisyem corel drawın temp klasörünü kendiniz belirlemeniz, hem diğer programalrın temp i ile uğraşmassınız hemde istediğinizde kolayca erişebilirsiniz.

ayrıca temp dosyaalrının bulunduğu disk te yeterli alan olduğundan emin olun.

yelis

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar şu an sorunu bende yaşıyorum ne kayır yapıyo ne kopyalıyor nede kesiyor işlem yapamaz halde şu anda ve bir türlü düzeltemedim . yardımcı olabilcek biri varmı

halilsarikaya07

🌱Yeni Üye🌱
çalışmış olduğunuz işde çok resim varsa yapar resimleri bitmaplayın vede lisanslı bir program kullanın