Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

zeytinyağı etiket fiyatı

grafii

🌱Yeni Üye🌱
Piyasada yeni bir firmaya zeytin, zeytinyağı ve sabun etiketlerini yapıyorum..ancak müşteriye henüz fiyat çıkaramadım..maximim ve minumum etiket fiyatlardınması nedir..yardımcı olursanız sevinirim..

Benzer konular

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
kaç renk, ebatları nedir kaç adet fiyatı istiyorsun bilgi verirsen en azından yardımcı olabiliriz ayrıca sadece tasarım ücretini mi soruyorsun baskı ücretide içindemi

grafii

🌱Yeni Üye🌱
4 renk, ebadlar değişiyor şişelere göre.. örneğin zeytinyağı etiketlerinden birisis 2, 1 ve 0.5 lt'lik olarak hazırlanacak..baskı bana ait değil sadece tasarım olacak. toplamında 3 adet zeytinyağı etiketi tr ve ing olarak ve farklı ebatlarda. 5 adet farklı tasarım olarak sabun etiketi.4 adette yine tr ve ing olarak zeytin etiketleri buyuk kavanozlara...:)

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
şimdi şöle açıklayayım sadece tasarım olduğu için ilden ile fiyatlar değişir örnek izmir istanbul arasındaki fiyatlar farklı ayrıca zeytin yağı etiketlerinin hepsi aynı tasarım olur ebatları değişir sabun etiketin var etti 2 ayrı tasarım başka ne var tasarımını yapacağın?

grafii

🌱Yeni Üye🌱
mutlaka tasarım aynı, ebatlar değişir ama benim elimde 3 ayrı şişe ve ve her şişeye ayrı tasarım isteniyor. sabunlar zaten mağlum farklı birde yeşil zeytinler var yapacağım 4 farklı tasarımda..şehirlere göre fiyat değişiminde anlıyorum..bu işin içindeyim uzun zamardır..yanlız fiyat vermede zorlandım ...hem iş çok hem çeşit.. bu kadar..

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
ben olsaydım izmir piyasasına göre tüm etiket ve sabun tasarımı için 700 lira derdim yarısı iş başlangıcıda kalanı iş tesliminde :D

canan

Acemi Tasarımcı
slm grafii, altı üstü fiyat öğrenmişsin ben sana birazdan yardımcı olıcam.

grafii

🌱Yeni Üye🌱
sanırım bunu hepsine demiyorsun değilmi

canan

Acemi Tasarımcı
Bidaka nasıl yani bu fiyat sadece 1 etekat ve sabun için mi?Majestic

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
tüm etiketler boy boy 4 ayrı tasarım artı sabun tasarımı için 700 dedim evt

grafii

🌱Yeni Üye🌱
ben emeğimi bu kadar ucuza satmamm..emeğe saygı...bizler sokak tasarımcıları yada uygulamacılar değiliz..

grafii

🌱Yeni Üye🌱
izmir piyasası ne kadar göçük bir durumda....çok yazık...kişi beni ve işlerimi bildiği için her durumda kabul eder..tanımadığın bir müşteriye evet önce fiyat olmalı...bu durum farklı..her neyse teşekkür ederim..

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
izmir piyasası ne kadar göçük bir durumda....çok yazık...kişi beni ve işlerimi bildiği için her durumda kabul eder..tanımadığın bir müşteriye evet önce fiyat olmalı...bu durum farklı..her neyse teşekkür ederim..

valla 100 liraya logo yapıldığını düşünürsen hesapla artık siz nerdesiniz bu arada arkadaşlar ve orda fiyatlar nasıl

grafii

🌱Yeni Üye🌱
ben ankaradayım...ve etiket başı müşterime 200 sundummm..kiii başka arkadaşlırımında fikrinin alarak minumum belirledim..unutmamak gerekirki biz bir firmayı kurumsallaştırıp tanıtıyoruz...

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
valla benim şu söylediğim fiyat burda yüksek bi rakam bile denilebilir ben tüm etiketler için 700 derim bide oturup benle pazarlık yaparlar baskısıda içinde mi diye :D

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
hakkaten öle yavv şaka yapmıyom :D 20 sayfalık bi derginin mizanpajı ve tasarımı bile freelance 800'e filan yapıyorlar 1000 lira dersen o işi 800e yapanlar var olduğu için sen yapamassın zaten izmirde elini sallasan grafikere çarpıyo sinir oluyorum ben artık grafikerlikle meşgulum filam demiyorum kimseye hayır bide hakkaten grafiker olsalar gam yemicem yaa herşeyinden geçtim 200 lira aylıkla çalışan grafikerler var yaa grafiker diilde grafiker işte :)

grafii

🌱Yeni Üye🌱
bazı yerler vardır 1000 adet kartviziti 25 milyon gibi komik bir rakama basıyorlar ve tasarımada para almıyorlar..biz bunlara köprü altı diyoruz..bir ajansa geleceksen bu fiyata 10 tane kartvizit alamazsın...işi bilen kaliteden anlıyan ne yapacağını bilir..iş boya küpü değildir bas çıkar..yada bilgisayarda bir komut yoktur hadi tasarım oluştur diye..farkını ortaya koymak sana kalmıştır..çalışmanı yapacaksın paşalar gibi ve arkasında duracaksın..işiyaparken nedenlerin olacakk..savunman olacak..bir etiketten nereye geldikkk...:) böyle yani...