Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yetenek sınavı....

piyanistalp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar merhaba ben bişey danışcam size arkadaşım marmarada okuyor ve bikaç gün önce gitti okula bende marmarada girmeyi düşünüyorum yetenek sınavına internette yayınlanan sınavda dosya olacağı yönünde bi açıklama var ama arkadaşım marmarada sormuş dosya falan istenmediği söylenmiş mümkünse kesin bilgi verebilecek varmı acaba...bide sınav ücreti hakkında bilgisi olan varsa bizimle paylaşırsa sevinirim...
https://allyoucanupload.webshots.com/v/2000620826000144364

elcinn

🌱Yeni Üye🌱
Sinav Ücretİ 100 Ytl. Dosya Da MÜlakatta İstİyolar Tabİ İlk Sinavi GeÇersen.

CeReNN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sadece 100 ytl mi ankarada tercih başına alıyolardı marmarada sadece 100 ytl verip istediğimiz kadar tercih yapabilcezmi?

esoes

🌱Yeni Üye🌱
Marmarada en fazla 3 tane tercih yapabiliyorsunuz ve tercih başına kayıt ücreti almıyorlar.tabi ilk tercih olarak en çok istediğiniz bölümü yazmanız gerekir çünkü 2. ve 3. tercihte kazanma oranı azalıyo malesef

bloodyman

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar yeni aldığım bir bilgiye gore bu sene marmara giris ucreti talep etmior ama ne kadar doğru bilemem tab. Bu arada dosya tabiki gerekli onlar sadece sınav esnsıda getirmememiz gerektiğini solemislerdir. www.marmara.edu.tr adresini gsf bolümümnde indirip tüm bilgileri ayrıntısı ile oğrenebilceğiniz bir pdf dosyası var.

CeReNN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet bende öyle duydum......... sanırım doğru

CHEss

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.google.com
GÜZEL ÇALIŞMA

2000620826000144364_fs.jpg

rüya

🌱Yeni Üye🌱
merak ettim marmaraya giripte kazanan varmıııı?

rüya

🌱Yeni Üye🌱
mrk ettim marmarayı kazanan varmıııı?

CeReNN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben kazanamadım malesef sene yine deniycem inş olur..

rüya

🌱Yeni Üye🌱
aynen benimde olmadı bidaha da orayı denemem bu kdr çok kişi girerse ztn mümkün değil gibi.

asu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aynen benimde olmadı bidaha da orayı denemem bu kdr çok kişi girerse ztn mümkün değil gibi.

gençler, akıllı olun. birileri kazanıyor o okulu da. ama kimler; çok çalışanlar. çok çalışın ve bir kez daha, bir kez daha deneyin.

piyanistalp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hoca haklı walla ben kendi adıma uzun zaman değil 2 ay calışmama rağmen 230 kişiden 26. oldum buda bana gaz verdi ve seneye daha fazla çalışarak derece yapmaya kararlıyım..çalışsarak biyerlere gelinebiliyor bunu herkeste biliyor o zaman son hız devam çalışmalara bilgimize bilgi katarak..herkese bu zorlu yolda başarılar dilerim..

ALpiy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
marmara eğitim fakültesinde sınava gireceksen ne ücret istioalr ne dosya istioalr :) sadeve bedavadan kayıt yaptırıp sınava gireceksin