Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

corel de üstüne yazılan yazılarda geri alma var mı

smail05

🌱Yeni Üye🌱
slm arkadaşlar corel çalışmalarımda ara sıra karşılaştığım bi sorun var aklıma takılan üzerinden düzelterek gittiğim yazılarda geri alma gibi bir durumla karşılaşabilirmiyim çalışmalarımda eksik yazılar meydana geliyo ben yazdığımı düşünüyorum acaba hata bende mi corelde mi ? yani corelin üzerinden yazılan yazılardan çıkınca geri alma gibi bir özelliği var mı?

Benzer konular

mbozkurt

🌱Yeni Üye🌱
Biraz Daha açık yazarsan yardımcı olabilirim. Corel Bazi kelimeleri kendi hafizasında otomatik çevirir. ama bahsettiğin şey tasih ise corel değil sen yapıyorsundur.
Örnek Sk. Stock.
No: Number. vs vs.

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Hangi font ile yazıyorsun... belki kullandığın font'un karakter desteği ve dil desteği ilgilidir..

Bi Screen Shot (Ekran Görüntüsü) alıp koyarsan daha net anlaşılacak

smail05

🌱Yeni Üye🌱
bir yazının üzerine yazıyorum veya başka biryerden kopyalama yapıp bazı yerlerini değiştiriyorum yazıdan çıktığımda eski haline dönebilir mi bunu merak ediyorum. yoksa üzerinden yazma işini bıracağım bu gidişle

mbozkurt

🌱Yeni Üye🌱
Ctrl+Z (Undo Create) işini görürmü?

smail05

🌱Yeni Üye🌱
mbozkurt beni yanlış anladın ben zaman kazanmak için kopyadığım yazının üstüne yazdığımda yazıdan çıktığım vakit eski haline döner mi yani benim isteğim dışında eski haline dönüşürmü (ctrl+z ile değil) kendiliğinden bunu öğrenmek istiyorum

bolgwadze

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben hiç birşey anlamadım!..