Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kutu mendil tasarımı

krakerr

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.
kutumendilht7.jpg

sahlan141108rwk5.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
orel kullandığınız her halinden belli oluyor.
ancak bu kadar yorum yapabilirim

acar07

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sanırım grafiker arkadasımız yada işyerinin sahibi galatasaraylı :)

maaşallah sarı ve kırmızıdan geçilmiyor kutuda, sanki başka renk kalmamış gibi :)

bence çok karışık

acar07

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yoo galatasaraylıyım :)

ikincisi biraz daha iyi gibi

grafikeriso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel çalışma tebrik ederim

garip_bulbul

🌱Yeni Üye🌱
Ellerinize sağlık güzel bir çalışma olmuş.
Özellikle aşağıdakini daha çok beğendim.

semaa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
biraz karışık gibi gözlerimi yordu bakarken

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
göz yorucu alan çok fazla. Gözün belli bir yerden sonra dinlenmeye ihtiyacı var.
Değişik renk alternatifleride kullanmak lazım. Hedef kitlemiz geniş ama sadece kırmızı ve sarı renklerin ağırlığına hayran kitleler için geliştirilmiş havası veriyor üzerinde daha çalışılmalı diye düşünüyorum

krakerr

🌱Yeni Üye🌱
yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar.

yasminozen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Biraz daha sadeleştirebilirsiniz gibi geliyor bana. çok fazla sarı ve kırmızı kullanmışsınız birde yazılar çok fazla embos vermişsiniz. Kolay gelsin..

I3oI2a

🌟Usta Tasarımcı🌟
llki cok karman corman olmus ikincisi daha iyi ellerine saglık

GraFiker_16

🌱Yeni Üye🌱
bende yıllarca kutu mendil tasarımı yaptım ve epeyce zorlandım çünkü yaptığım tasarımlar tamamiyle normal kutu üzerineydi kutu mendil tasarımında ise müşteriler genellikle kırmızı zemin üzerine bol miktarda resim istiyor buda kutuyu daha da karışık hale getiriyor sade ve minumum sayıdaki resimle kutu mendil tasarımları daha başarılı oluyor....

kulaklara geçiş yerine komple kırmızı verirsen (kırmızı sart değil) daha tok tutar..

eline sağlık başarılar

KeRASuS_28

🌱Yeni Üye🌱
hocam bence petrolün ismini kabartma olarak kullanma köşedeki milangaz logosuyla uyumsuz olmuş veya milangazı küçüşlt

ADAMINbiri

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kutunun üzerindeki çalışmaları, renkleri kısaca dizaynı yorumlamamayı tercih ediyorum... Sadece nacizane bi tavsiyem olacak... Kutunun açma ağzında bulunan parmak geçme yerini sağ tarafa yapmalısın dolayısıyla "Buradan Açınız" Yazısınıda sağ tarafa almalısın çünkü ülkemizde o kadar fazla solak insan yok... Ayrıca "İlk çekişte en üstteki mendili çekiniz" ibaresini bence hiç yazmayın çünkü Mendil kutularında yapıştırma önce yapıştırma kulağından yapılır ikinci kırımda sol yan kulaktan yapılır ve sağ yan kulak açık bırakılır oradan makine genelde 30 lu mendil dolumu yapar ve bu dolum bir içe, bir dışa katlama şeklinde olur yani son kullanıcı istesede alttaki bir mendili çekemez.

Bir başka husus ise, Açma penceresinin alt Pilyaja yakınlığı ile ilgili... Bilirsin ki bu tip kutular genelde maliyetin düşürülmesi açısından 300 gr kartona basılır. 300 gr kartonda oldukça yumuşak bir kağıt türüdür.. Açma penceresinin parmak geçme bölümü kesim yapılır ve nik lerle tutulur... Geri kalan oval kısmı ise Perforaj yapılır... Dolayısıyla perforajlar 300 gr kartona f33 lük yapıldığı için kullanıcı açma penceresini çekerken pilyaja yakınlığından dolayı bombe yapan yerler yırtılacaktır... Biraz teknik oldu ama olay sadece kutunun üzerine yapılan tasarımla bitmiyor... Tasarım muhteşem ötesi birşeyde olsa şayet kutunun kesiminde teknik hatalar yapınca en muhteşem iş bile en berbat hale gelebiliyor...

Saygılar...

krakerr

🌱Yeni Üye🌱
valla süper anlatmışsın ama bıçak dizaynı bana ait değil:)

hakan07070

🏅Acemi Tasarımcı🏅
renkler uyumsuz oLmus kardes bence bir de cok karmasık

paşha baba

🌱Yeni Üye🌱
yok yok güzel bi çalışma olmuş kardeşim eline saglık... biz burda renklerin çıkarını degil tasarımı tartışıyozz :)))

sea.ajans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
emeğinize sağlık, fakat çok göz yorucu, renkler ve yıldızlar itibariyle ilk bakışta USA bayrağını anımsatıyor