Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Milli Eğitim Bakanlığı Yeni Tabela Fontu DinBekTR (Deutsche Industrie Norm) "German industry standard" --> Alman sanayi standartı

İndir

Benzer konular

samirasu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar süpersiniz tek kelimeyle. teşekkür ederim son 5 saattir aradığım fontu aldım sayenizde...

grafikci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bir çok işimde kullandım seviyorum bu fontuu...

OlyDesigner

🌱Yeni Üye🌱
Konu biraz eskide kalmış ama affınıza sığınarak bir istek yapmak istiyorum. Milli Eğitim Bakanlığı tabela, zarf, afiş, yönlendirme tabelası, vb. tanıtım çalışmalarında bu fontun kullanılmasını şart koşuyor. Okul ve bakanlığa bağlı diğer kurumların örneğin zarfın üzerini yazarken bu fontu kullanmaları gerekiyor (Kaç okul buna dikkat eder orası biraz muallak tabii ki). Fazla uzatmadan sadede geleyim. Font rapide atılmış ama okullarda kullanılan internet bağlantısı rapidten dosya indirmeye müsaade etmediği için bu fontu arayanlar buradan da indiremeyecek. Vatan, millet, Sakarya deyip fontu uploaded.to gibi izin verilen bir siteye yükleyen olursa çok sevaba girecek. Şu anda kullandığım bilgisayarda olsa ben yollardım ama maalesef bende de yok. Alternatif linkten istifade edecek tüm okullar adına fontu yükleyen arkadaşa teşekkür ederim.

egur44

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkürler Volkan kardeş :) ellerin dert görmesin...

Aragorn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
fontu tekrar yüklesek çok iyi olacak linkler uçmuş

Hande DEMİR

♾️Grafik Gurusu♾️
ben indirdim arkadaşlar. link çalışıyor.
teşekkürler Volkan TEKİN. güzel paylaşım olmuş.

Mustafa Cetin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eywallah iyi oLdu bu font tamda bir tabeLa isi cikmisti da yana yana ariyordum :)