Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yerel gazete için logo tasarımı !

engin86

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.gazetekucukcekmece.com
merhabalar arkadaşlar yerel gazete için logo tasarımını hangi programda yapabilirim? logoda kullanılan resimleri vb.nerden bulabilirim?beni bilgilendirir misiniz?

aliguven1

🌱Yeni Üye🌱
corel draw ile yapabilirsin. resimler derken google da bulamadığın bir resim varsa bu forumdan resim isteğinde bulunabilirsin nitekim öncelikle fotoğraf bölümüne bir girip ararsan uygun foto bulma ihtimalin cok yuksek. kolay gelsin

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
Pardon ama yanlış anlamadıysam daha logo tasarımının hangi programda yapıldığını bilmiyorsunuz ve gazateye logo yapacaksınız:disappoint:
Birde logo için nerden resim bulabilirim diye soruyorsunuz ve logo için sitede de aratıp resim bulabilirsiniz diye cevap alıyorsunuz :S
Soru çok garip, cevap ondan garip
Bazen düşünüyorum; Neden gidip limon satmıyorum diye:)

barisk

🌟Usta Tasarımcı🌟
"beni bilgilendirir misiniz?" profesyonel biriyle tanışıp,çalışmaya nedersiniz.Derim :) daha sağlıklı sonuclar elde edersiniz..

AcemiMizanpaj

🌱Yeni Üye🌱
Pardon ama yanlış anlamadıysam daha logo tasarımının hangi programda yapıldığını bilmiyorsunuz ve gazateye logo yapacaksınız:disappoint:
Birde logo için nerden resim bulabilirim diye soruyorsunuz ve logo için sitede de aratıp resim bulabilirsiniz diye cevap alıyorsunuz :S
Bazen düşünüyorum; Neden gidip limon satmıyorum diye:)

adam altı üstü logo demiş amma uzattın yaw neden bu kadar zoruna gittiki yapabilir sonuçtabeceri işi

ufukozk

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
ufukozk.blogspot.com
Arkadaşım Logo yapmak için Freehand, CorelDRAW, Illustrator programlarından birini kullanabilirsin. Bu programlar profesyoneldir. Bunlarda tasarım yapman için eğitim almış yada kendini geliştirmiş olman lazım zamanın varsa internetten bu programları bulup bu programlarla ilgili derslere bakarsan bir şeyler yapabilirsin.

Bir diğeri de logo için resimler demişsin. Logolar vektorel olarak yapılır bunları yapabilmek için üsteki programlar lazımdır. bir logoda resim kullanılmaz. Ama bazı logolardan esinlenip kendin birşeyler tasarlayabilirsin.

Sana basit kolay bir program söleyebilirim " AAA Logo " ama bu program amatör bir programdır. yapacağın tasarım özgün olmaz bir yarışmaya katılıyorsan belki pek iyi sonuç alamayabilirsin...

İnşallah istediğin gibi bir bilgi vermişimdir. İyi şanslar.

chemaster

🏅Acemi Tasarımcı🏅
adam altı üstü logo demiş amma uzattın yaw neden bu kadar zoruna gittiki yapabilir sonuçtabeceri işi

beceri için bir işi bilmek gerekiyor...

arkadaşım profesyonel destek almalısın.Veya basit birşey yapmak istiyorsan siteden bi kaç sayfa karıştır.O zaman belki birşeyler karalayabilirsin.Ama logo olur mu yaptığınız bilemem

hakanhazar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Pardon ama yanlış anlamadıysam daha logo tasarımının hangi programda yapıldığını bilmiyorsunuz ve gazateye logo yapacaksınız
Birde logo için nerden resim bulabilirim diye soruyorsunuz ve logo için sitede de aratıp resim bulabilirsiniz diye cevap alıyorsunuz
Bazen düşünüyorum; Neden gidip limon satmıyorum diye

maksat ego tatmini olsun işte.bencede gidip limon satabilirsin ;)