Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Error reading

cadooo

🌱Yeni Üye🌱
Slm arkadaslar çalışmış oldugum bır katalok calısması var dun aksam gayet normal bı sekılde kaydettım kapattım ama şuan açmaya çalıştıgımda hiç bir şekilde açılmıyor backup da aynı şekilde ve temp dosyalarının oldugu yer de de 2 3 sayfası kayıtlı yanı arkadaslar yardımınıza ıhtıyacım var bu dosyayı kurtarmanın bir yolu varmıdır..

şimdide teşşekür ederim..

Benzer konular

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Freehand'de illustrator'e çağırıp ordan yeniden freehand'e yukleyebilirsiniz. Ama Draw için aynı şey geçerlimidir bilmiyorum.

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
çalıştığın programı yazmamışın büyük ihtimal corel de çalıştığını tahmin ediyorum corel in tools/options/workspace alanına gidip memory ayarlarını %50 yaparsan ve memory'nin üstündeki save kısmındaki auto-backup every kutusunuda 5 minitues e getirirsen pek bir sorunun olmaz büyük ihtimal corel %25 ram le çalıştığı için oluyor bu tür hatalar temp dosyasındakinden devam et yada başka bir dosya aç oraya import etmeye çalış

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Dosyayı rapid'e yükle bi link ver.. bi bakalım hatasız kaydeden dosya okunma hatası veriyorsa işin zor gibi.. Bi bakalım ama

cadooo

🌱Yeni Üye🌱
saolun arkadaşlar çok acildi çalışma allahtan textlerini falan farklı kaydetmiştim şimdi en baştan bitirmek üzereyim ama denicem dediklerinizi tekrar teşekkür..

insula

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.irfankorkmaz.com
coreli kesinlikle tavsiye etmiyorum hele birde büyük katalog çalışmalarında çok riskli..

sfx

🌱Yeni Üye🌱
coreli kesinlikle tavsiye etmiyorum hele birde büyük katalog çalışmalarında çok riskli..

ben corelde 100 e yakın katalog yapmışımdır. sakıncası ne ? alternatifi ne ?

zaten katalog ne kadar büyük olursa olsun forma hesabına göre yapılacağı için belge 16 sayfayı geçmez.