Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

DMR DESIGN logo çalışması

dmr3d

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar. kendim için yaptığım logo çalışmam yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler...

çalışmamı 3d Studyo Max ile yaptım...

dmr1ky8.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84
Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:
Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınızı
edit.gif
butonu kullanarak değiştiriniz, aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır...

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelikle kurallara uyup başlığınızı düzelltiğiniz için teşekkürler.

Çalışma için söylenecek fazla birşey bulamıyorum, Eğitimci sıfatınızıda göz önünde bulundururak hazır bir çalışma olmadığı kanaatindeyim. Tek söyleyebileceğim gölgeler biraz kirli gösteriyor gibi gereksiz bir grilik var.

Onun dışında hangi programları kullandığınızı yazarsanız yorumlayacak arkadaşların işi kolaylaşacaktır..

Emeğinize Sağlık.

dmr3d

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle kurallara uyup başlığınızı düzelltiğiniz için teşekkürler.

Çalışma için söylenecek fazla birşey bulamıyorum, Eğitimci sıfatınızıda göz önünde bulundururak hazır bir çalışma olmadığı kanaatindeyim. Tek söyleyebileceğim gölgeler biraz kirli gösteriyor gibi gereksiz bir grilik var.

Onun dışında hangi programları kullandığınızı yazarsanız yorumlayacak arkadaşların işi kolaylaşacaktır..

Emeğinize Sağlık.

Yorumiçin teşekkürler.. Konu başlığını düzeltmeye gelince ben düzeltmedim ama düzelten moderetöre teşekkürler, konuyu açınca bilgisayarda bi problem oldu onla uğraşana kadar düzeltilmiş :D

çalışmayı 3D Studyo Max ile yaptım V ray render motorunu kullandım. hazır bir çalışmadan kastınızı anlamadım tam olarak ama yüzde yüz ben yaptım :D zaten öyle tasarımlık bi tarafıda yok son derece basit bişey ama bakınca solidworks'ünlogosuna benzediği düşünülebilir. Ama bu logonun animasyonunu da yapacağım o zaman özgün bir çalışma olduğu daha çok anlaşılacaktır.

yoru için tekrar teşekkürler....