Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

damla bulaşık deterjanı

Benzer konular

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
bu çilek kokulu temizlik ürünlerine bayılıyorum :D eline sağlık sibel

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
bul.jpg

Öncelikle elinize sağlık. Çalışmaya gelecek olursak, biçağınızda sorun var sanırım? Oval kesimden direk dik kesime geçiyor. Ayrıca 750 gr yazısının bir bölümünü götürmüşsünüz. Damla yazı karekteri ve Warp biçimi de pek iç içacı değil. Çalışma kırmızı renge boğulmuş ayrıca. Arkaplandaki Çilek ve karelerin eritildiği bölümde sıkınkılar da mevcut... İyi çalışmalar dilerim.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışma ödev veya deneme amaçlımı yapıldı?

Çalışmadaki sıkıntıları Yunus bey' de göstermiş zaten, tekrar yinelemeye gerek yok.Arka planda kırmızı kullanılması hoş olmamış, zaten çilekler "kırmızı".Bu yüzden çalışma renk hışımına uğramış."DAMLA" yazısının fontu da hoş durmuyor.

Üzerinde çalışılması gereken bir çalışma, çalışılırsa daha iyi şeyler çıkacagına inanıyorum.

İyi çalışmalar.

Kolay gelsin.

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Sibel bende gözüme çarpan birkaç birşey söyliyeyim..Damla yazısının hem rengini hemde fontunu değiştirmei tavsiye ederim. Çilekli yazısı sol alttan alıp Bulaşık Deterjanı yazısının altına alsan daha iyi durucak gibi..Ellerine sağlık.

deahtangel

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ufak tefek pürüzler dışında bi sorun yok gibi çooook beğendim eline sağğlık

pacp10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Diğer arkadaşlar neleri düzeltmen gerektiğini söylemişler saten ama eğer marka logosu değişemiyorsa rengini canlandırmalısın aynı renkler içinde çok soluk kalmış "çilekli" ve "yeni" kadar dikkat çekmiyor

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşım bir kaç düzeltmeden sonra güzel diye bilirim ancak. Yunus Parlar arkadaşımın dedigi oval kısımlar çok göze batıyor bence de oval kısımlara bir cagre bulmanı tavsiye ederim.ikincisi ise damla yazısının yazı fontu çok itici geldi ve stroku çok göze patıyor.Birde Damla yazısınn rengini degiştirmeni tavsiye ederim.Ama daha iyi olabileceginin kanısındayım üzeride biraz daha ugraşırsan... emegine sağlık.Başarılar...

sss.ibel

🏆Pro Tasarımcı🏆
bende güvenemedim başlarda tasarımıma konuyu açmakta kararsız kaldım açıkçası.can sıkıntısından yapmıştım aslında.ne kadar istesemde özenemedim:(

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Logo yeniden çalışılmalı, ayrıca o kadar küçük barkodu okuyacak bir barkod okuyucu yoktur... Çalışma genel olarak çilekli bir gıda ürünü için yapılmış gibi, çilek esanslı bir deterjan değil...

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlardan farklı olarak;

Çilek görselini ikidefa kullanmaya gerek yok ve yanılmıyorsam çatal-kaşık-bıçak 3d olarak tasarlanmış ancak kadeh gerçek fotoğraftan dekupe edilmiş, ve bu görüntü gözü rahatsız ediyor.Hepsi 3d yada hepsi gerçek fotoğraftan dekupe edilmiş olursa bütünlük sağlanabilir.

Damla yazısının arkasındaki kareli desen, yüzey temizleyici havası vermiş...Banyo ve tuvalet temizleyici gibi gösteriyor ürünü...

İyi çalışmalar dilerim...

Saygılar...

ersintambova

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bir baskı ustası olarak sölüyorum bunu bence cok zor bir iş tasarımı için yorum yapmayacağım çünki bu işte yeniyim ama şunu kesinlikle söleyebilirim etiket olduğu için büyük ihtimalle letterpress yada flexo sistemde basılacaktır bu baskı cok zor olur etiket üzerinde cok fazla geçişler var ayrıca bu sistemlerde klişe yapımı cok zor olur yani küçük nesnelerin klişeye aktarlması zordur kaşık ve çatal ayrıca bardağında sorunlar cıkar bu işin artı olarak aynı renle imajları ve zemini bağlayacağın zemin doymaz imajlar koyu cıkacaktır büyük ihtimalle son not :)) önder sen bu işi iyi bilenlerdensin benim sölediklerimi senin söylemeni isterdim.

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
bir baskı ustası olarak sölüyorum bunu bence cok zor bir iş tasarımı için yorum yapmayacağım çünki bu işte yeniyim ama şunu kesinlikle söleyebilirim etiket olduğu için büyük ihtimalle letterpress yada flexo sistemde basılacaktır bu baskı cok zor olur etiket üzerinde cok fazla geçişler var ayrıca bu sistemlerde klişe yapımı cok zor olur yani küçük nesnelerin klişeye aktarlması zordur kaşık ve çatal ayrıca bardağında sorunlar cıkar bu işin artı olarak aynı renle imajları ve zemini bağlayacağın zemin doymaz imajlar koyu cıkacaktır büyük ihtimalle son not :)) önder sen bu işi iyi bilenlerdensin benim sölediklerimi senin söylemeni isterdim.

Olayın ilk aşaması tasarım, sonrası renk ayrım ve baskı. Yani tasarım olarak yeterli seviyede görmediğim bir çalışmanın ikinci aşaması olan basımıyla ilgili risk ve hata bakımından yorum yapma gereği duymadım. Beni tanıyor musun? :)

Gr@f!k3r

🏅Acemi Tasarımcı🏅
objeler kesime çok yakın problem çıkartır ama can sıkıntısından yapılmış bi iş oldugundan güsel ;)

yasminozen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mrb. Banada bu çalışma Önder arkadaşısımın söylediği gibi çilekli bir gıda ürünüymüş gibi geldi. Kolay gelsin..