Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kısa film Fragman WORLDS WAR

aloha34

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.vimeo.com
watch

Benzer konular

mss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.wattaxback.com
bunlar tamamen After Effect ile mi yapılıyor? ben 3-4 senedir Adobe Premiere ile film klip yapıyorum montajlıyorum... bugün After effect i yükledim ama hiç bir fark göremedim premiere göre? yani adından anlaşıldığı gibi farklı patlama vs efectler falan bulamadım.. sadece premiere deki effectler var... renk değişimi vs vs...

aloha34

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.vimeo.com
Evte tamamen after la yapmıstım bunu.Patlamalar vs gıbı seyler partıkular plugını yada yardımcı vıdeolarla yapılıabılıyor.

mss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.wattaxback.com
bu arada render yaparken video boyutları çok anormal oluyor.. herhangi bir yolla küçülterek mi yapıyorsun?

aloha34

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.vimeo.com
After effects e plug ın yukleyerek yaptım.
rendera gelınce kucultme yapmıyorum pre-render den mpeg2 scıktı alıyorum

mss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.wattaxback.com
birde dostum, acaba export yaparken boyutlar falza büyük olmaması içi bir program kullanıyormusun?

aloha34

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.vimeo.com
render cıktın avi olarak gozukuyor ıse bunu cevırı programıyla vmw yap cok kucuklecektır.

mss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.wattaxback.com
ok dostum.. peki bu efekt leri paylaşabilecekmisn yada paylaşılmış bir link verebilirmisn özelden vs?

buraxsavas

🌱Yeni Üye🌱
mss kardeş sana kendi bildiğim kadarıyla aradaki farkı anlatayım şimdi
adobe premiere bir montaj programıdır bu programla yapılmış olan bir projenin bitişini verirsin burda yapabileceklerin kısıtlıdır aradaki geçişler ve renk düzenlemeleri bukadar başka bişey yapamassın

After Efects bu program adındanda anlaşılıcağı gibi sadece ve sadece effect üzerine yazılmış bir programdır aloha 34 arkadaşımızın da yaptığı gibi.
bu effectler kesinlikle alışa gelmiş görsel kulanım kolaylığı ile uygulanmazlar
örneğin bir video ya obje atacaksın ve ya yazı bu objenin sanki videonun içindeymiş gibi yani çekimsahnesindeymiş gibi bir effect uygulamak istersen yaklaşık 9 farklı uygulmadan geciyosun onun için after effect kullanımı kolay bi yazılım değil
ancak bu yazılım effect konusunda yazılmış programların en kolayı onun için pir patlama sahnesi yapmakdan önce küçük çapta hareketli yazı animasyonlarıyla başlaman gerekiyor
onları yapabildikden sonra after effectin dilinden anlamaya başlarsın

eyer yardımım dokunabildiyse ne mutlu bana

surçi lisan ettiysek afola

aloha34

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.vimeo.com
Cok guzel anlattın tesekkurler ve tebrıkler.Aslında adobe tum programlarını tek bır catıda toplasa super bır program olacak ama sanırım zor bıraz.Kurgu ıcın ayrı web ıcın ayrı efekt oyle dergı dızayn daha baska vs gıbı her ıs ıcın ayrı program cıkarıyorlar.askında buda guzel ama tek programla hepsıne ulasabılmek harıka olurdu