Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bilboard uygulama

mct0033

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.beysanat.com
arkadaşlar bilboard yapıştırma konusunda büyük sıkıntılarımız var. çok aşırı kırışıklıklar oluyor. ankarada ki bilboardlara bakıyorum çok düzgün.
klitorin diye bir ilacı sulandırıp fırçayla bilboarda sürüyoruz ve üzerine blueback kağıdını uyguluyoruz fırçayla. ne yaptıysam kırışıklıkların önüne geçemedim. çok dikkat ediyorum ama yinede kabarıklıklar ve kırışıklıklar oluyor. bunun farklı bir yolu var mı? nasıl yapmalıyım bilginiz varmı?

Benzer konular

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
bilboardlar tek parça olarak uygulanmaz, iki parça halinde basıp parça parça uygularsanız çok daha rahat olur,,, benim bildiğim kadarıyla bilboardlar parçalı uygulanır... tek parça altından kalkamazsın arkadaşım ;)

mct0033

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.beysanat.com
bilboardlar tek parça olarak uygulanmaz, iki parça halinde basıp parça parça uygularsanız çok daha rahat olur,,, benim bildiğim kadarıyla bilboardlar parçalı uygulanır... tek parça altından kalkamazsın arkadaşım ;)

teşekkür ederim yorumun için ama ben 4 parçada yapotım 3 parçada yaptım 2 parçada yaptım tek parça da yaptım. bu sorunu her türlü yaşadım. sorun parçada değil

sanırım bu konu hakkında kimsenin bir bilgisi yok :) bilen biri çıkarsa çok kişiye yardımcı olacak

Moderatör tarafında düzenlendi:

mct0033

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.beysanat.com
bu konu hakkında bilgisi olan yok sanırım. bir bilen çıksa çook kişye yardımcı olacak gibi görnüyor :)

ggrafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bilboard kağıtlarını önceden ıslatacaksın, ıslak uygulayacaksın yani. kuru uyguluyorsan ondan kabarma yapar.
ayrıca 3-6-12 parça yapıştığı gibi tek parçada yapıştırılır. ama sen 3 ten fazla yapma zamandan kazanırsın.

mct0033

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.beysanat.com
önceden ıslatacaksın derken yapıştırıken ıslakmı olması gerekli?

elit reklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet arkadaşım yapıştırırken ıslak olması lazım yapıştırmadan önce 20dk gibi suda beklet cıkar ve yapıştırmayı dene eminin iyi sonuç alıcaksın korkma kağıda bişey olmaz:)

grafidimedya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
katılıyorum.yada yapıştırma ile hiç uğraşmayacaksın,
Billboard'ın içten içe ebatına uygun vinyl baskı ile reklamlarını tanıtacaksın.kenarlarına vida,zımba vb.. pot kalmayacak bir şekilde montajını yapacaksın..buda benim fikrim :)

MartmediaGrafik

🌱Yeni Üye🌱
ARKADASIM BASILMIS OLAN Billboard parcalari once takimlanir daha sonra da fazla kalmamak kaydi ile su icinde bekletilir. Tahminen uygulamadan once 30 dk su icinde bekletilmesi uygundur. Su tum parcalar icine islemelidir. ancak bekletilme suresi kullanilmis olan BlueBack kagit kalitesine gore degiskendir. bu konuda dikkatli olmani da ayrica tavsiye ederim....

İyi calismalar
MartMEDIA Grafik

MartmediaGrafik

🌱Yeni Üye🌱
Takimlanir derken uygulama yapilacak 3 parca montaj sirasina gore siralanmali ve ic ice konmalidir.