Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ataman lojistik logo

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Acemilik döneminde yapmıştım.Tamamen kendimi sınama amaçlıydı.Ticari bi amacı yoktu.

Pc de boş duracağına paylaşmak istedim.

lojistiklogo.jpg

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
Acemilik döneminde yapmıştım.Tamamen kendimi sınama amaçlıydı.Ticari bi amacı yoktu.

Pc de boş duracağına paylaşmak istedim.

lojistiklogo.jpg

diğer çalışmaları değerlendirmeye almıyorum konunun sahibi arkadaşadır yorumum bence tek sorun olabilecek yer J harfinin noktası olmasada olurdu ve bence daha iyi dururdu logo bence başarılı amacına ulaşabilecek bir logo olmuş eline sağlık arkadaşım...

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
diğer çalışmaları değerlendirmeye almıyorum konunun sahibi arkadaşadır yorumum bence tek sorun olabilecek yer J harfinin noktası olmasada olurdu ve bence daha iyi dururdu logo bence başarılı amacına ulaşabilecek bir logo olmuş eline sağlık arkadaşım...

İlk başta o noktayı ben de kullanmak istemedim.Hatta J harfini noktasız da çalıştım.Ancak bana biraz tuhaf gelmişti.O yüzden nokta ekledim oraya.Kaldırılabilir tabi.

Yorumlayan bütün arkadaşlara teşekkürler.

koder

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
a sanki başka yerde kalmış sanki taman gibi okunuyor

bigmuntha

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.umaycubukcu.com
Arkadaşların yorumlarına katılıyorum, j harfine nokta koymasan daha güzel olabilirdi, veya illa olsun diyorsan da diğer i harfinde kullandığın logoyu kullanabilirsin. Ayrıca mavi çizgiyi siyah veya gri yapıp denersen, belki gözüne daha hoş gelebilir.

Emeğine sağlık...

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
bu bir lojistik araç görünümnde olmuş. a harfi kopuk değil o yüzden kesinlikle... tek sorun j harfi... bir de emin değilim acaba 2 renk daha mı güzel olurdu diye düşünmeden edemiyorum. Ellerinize sağlık.

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
J harfi için oldukça fazla eleştiri geldi.Onu kaldırmak şart oldu artık:) Mavi çizgiyi siyah deneyip son halini birazdan yüklerim.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
ben griyi de çok tuttum söylemiş olayım :) hatta kırmızıya %30-50 arası siyah verirseniz hoş olur gri-siyah-koyu kırmızı bilemiyorum artık! :)

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bu bir lojistik araç görünümnde olmuş. a harfi kopuk değil o yüzden kesinlikle... tek sorun j harfi... bir de emin değilim acaba 2 renk daha mı güzel olurdu diye düşünmeden edemiyorum. Ellerinize sağlık.

Atalarımız boşuna dememiş."El elden üstündür." Diye.Teklifiniz için teşekkürler.

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
Evet bence de bu hali daha güzel görünüyor.