Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dizüstü bilgisayar kampanyası - Afiş

meramli4242

🏅Acemi Tasarımcı🏅
leptapkamyans.jpg

slm değerli yorumlarınızı bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

tuNc

🏆Pro Tasarımcı🏆
ayrıca aynı konuyu neden tekrar açma gereği duydunuz ?

meramli4242

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım resim yüklemeyi bilmiyordum ama sonradan çözdüm o yüzden yorumlarınız bekliyorum

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok karışık olmuş.Renkler hiç uyumlu değil.Mavi üzerinde siyah nasıl okunuyor sence rahat okuyabiliyormusun??Leptoptaki sipariş yazısında simetri problemi var.Ayrıca verdiğin kontürde de problem var.Bir kısmında var bir kısmında yok.Kullandığın fontlar iyi değil.Bence en baştan daha sade birşeyler yap derim.İyi Çalışmalar

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
leptop kampanyası yerine laptop olmasın?

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
çok karmaşık olmuş görselleri biraz azaltıp
yazı fontlarınıda küçültürsen çok daha güzel olacaktır.
emeğine salık..uğraşmışsın

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
çok karmaşık

görselleri notebook hariç flulaştır ve yazı karakterlerini daha düzgün ve okunabilir dinbek-calibri myriad pro gibi kullanabilirsen hem göz yormaz hem daha güzel olur

meramli4242

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet yazı yanlış aceleden olsa gerek

evet okunuyo bazı hatalar var onları düzelltiim düzelttim başka bir konuda bu afiş turkceel türkiyede ekstralar arasında en iyi afiş seçildi turkcellcilerin yorumu özel olarak yapmış olduğum ekstraya mesaj olarak ve görsel olarak bildirilmiştir bende anlamadım nasıl oldu

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84
alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır!

Benim anlamadığım nokta "türkiye birincisi gelmiş turkcell ekstralar arasında yapılan afişlerde yeni olmama rağmen " demişsiniz kendinizi birinci gelmişlerle aynı kategoride mi görüyorsunuz? Hem iyi olmuş yorumları kimlerden geliyor? Bu meslekle alakası olmayan bireysel kişiselden mi yoksa aksimidir?

meramli4242

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşeküür ederim yorumlarını dinleyeceğim çünkü yeni başladım bu afişte türkiye birincisi gelmiş turkcell ekstralar arasında yapılan afişlerde yeni olmama rağmen güzel yapmışın yorumları çevreden geldi ayrıca teşekkür ederim ilk afişimde teselli verdiğin için diğer yorum lar üzdü biraz

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
teşeküür ederim yorumlarını dinleyeceğim çünkü yeni başladım bu afişte türkiye birincisi gelmiş turkcell ekstralar arasında yapılan afişlerde yeni olmama rağmen güzel yapmışın yorumları çevreden geldi ayrıca teşekkür ederim ilk afişimde teselli verdiğin için diğer yorum lar üzdü biraz

Beyfendi... Mesleğinizde grafiker yazıyor ama siz ben yeniyim diyorsunuz. Lütfen mesleğinizi profilinize de düzgün giriniz.

meramli4242

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sonuçta bu işten anlayan birisi anlamasa turkcell neden reklam koordinatörü yapsın dimi

matad0r

🌱Yeni Üye🌱
Çok karmaşık olmuş. Laptop kampanyasından ziyade yazılar ön plana çıkmış..

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
şaka gibi ya.. yaptığın işlere işin bittikten sonra bakmıyormusun.. Yazılar düzensin göz dağılıyor renk renk vurgulanan hiç bişe yok göz nereye bakıcanı şaşırıyor . Ayda kelimesinin arkasında bi kadın figuru wr ama sadece ayakları at kuyrugu ve kolları gözüküyor.. madem gözükmeyecekti neden orda duruyor.. Laptoplu adamın koruma kalkanın içinde oturması ne ifade ediyor? Turkcelle internet her yerdeyse.. neden laptop var? Turkcell telefon şirketi.. Onu geçtim madem turkcelle alakalı birşey ufacık bile olsa en ufak bir turkcell logozu neden yok ? Ayrıca kefilsiz senetsiz peşinatsız ve kredi kartsız alınmayan bir mal neyle alınıyor ? .. Söz verip hadi eyw. mı diyosun ? Hp Çompaq nedir :).. İ nin noktasının c ye i den daha fazla yaklaşmış oldugunu görmüyormusunuz 69.00 un üstünde ki TL yazısının ne oldugunu anlamak içinde baya uğraştım.. Siz mesleğinize grafiker yazmaya devam edip.. Buraya bu tarz işler koymaya devam ettiğiniz sürece.. bir grafikerden böyle işler nasıl çıkar mantıgıyla üstünüze gelinmeye devam edilecektir.! KOLAY GELSİN!

mawi06

🏆Pro Tasarımcı🏆
turkcell reklam kordinatörü bunu beğendiyse eğer
bence o işi bıraksın. :)
ilk denemen ise bu tür çalışmaları
incelemeni tavsiye ediyorum