Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlk Afiş çalışmam

Benzer konular

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
foruma resim eklemek için açıklamaları okuyun
verdiğiniz dosya download şeklinde ve 11.49 MB
bu kadar büyük çalışma eklemeyin
çalışmanızın ortalama bir boyutunu RGB modunda jpg olarak www.imageshack.us adresine atın
orada linki buraya verin
kolay gelsin

rose_mevsim

🌱Yeni Üye🌱
resim yükleme konusunda bir yanlışlık yapmışım. şimdi hazır. yorumlarınızı bekliyorum. ;)
afiro6.jpg

elizah

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk afiş çalışman olmana ragmen fena sayılmaz. bir iki revizeyle daha güzel olabilir.
1) robin wiiliams ın resmi aşağıda kesik ve sert şekilde bitiyor, onu bence yumuşatarak silebilirsin bide suratı çok kırmızı geldi bana
2) Aşağıdaki 3 yatay resim aynı yükseklikte ve genişlikte olabilir.
3) Gövde metninde effect kullanma bence, çalışma zaten yeterince effect içeriyor.
4 ve son sağdaki akan resimler sündürülmüş :) onları sündürme bence orjin ebatlarından transform yap.

Ellerine sağlık, devamını dilerim...

Son düzenleme:

pseudo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
font seçiminden başlayalım,robin williams yazısı amiga dönemindeki pixel fontları anımsattı bana,yeni başlayan arkadaşların ortak hatası bevel & emboss,drop shadow gibi filtreleri aşırı gereksiz kullanımı,body copy deki yazıdan bevel & emboss u kaldırsan eminim daha okunaklı olacaktır,zemindeki blur u aşırı buldum,afişin etrafındaki fotoları boyutlandırırken formlarını bozmuşsun,artı ceketin bittiği yerdeki fotoları yukarı alsaydın resimlerin üzerine düşmezdi,son olarak "Ölü Ozanlar Derneği" adlı bir başyapıtı vardır bu abinin, o filmin afişini eklemediğin için seni kınıyorum:))